reklama

SwiftKey získalo nové tlačítko Bing, které bude mít více funkcí

SwiftKey získalo nové tlačítko Bing, které bude mít více funkcí
2018-11-07T09:29:40+01:00
• 7. 11. 2018

Zdroj: TheVerge

Společnost Microsoft si delší dobu dělala zálusk na mobilní aplikaci SwiftKey, po které opravdu toužila. Chtěla ji získat natolik, že ji nakonec před dvěma lety, tedy v roce 2016, odkoupila. 

Po dokončení akvizice se naštěstí na mobilní klávesnici i nadále usilovně pracovalo a za tu dobu získala nespočet nových funkcí – například nedávno implementovanou funkci pro překládaní textu. Microsoft však ihned po akvizici prohlásil, že do klávesnice nikdy nepřidá svůj vyhledávač Bing. Očividně ale svá slova přehodnotil.

SwiftKey přináší tlačítko Bing

Nejnovější aktualizace však celou situaci lehce změnila, neboť Microsoft představil zcela nový způsob vyhledávání různých informací, a to aniž by musel uživatel SwiftKey opustit. Nejnovější beta verze přinesla speciální tlačítko Bing, pomocí kterého mohou uživatelé vyhledávat informace přímo z klávesnice.

Kromě vyhledávání informací je možné dokonce vytvářet snímky obrazovky, ořezávat je a následně přeposílat dále. Jedná se o jednu z nejdůležitějších změn v nové aktualizaci, samozřejmě novinek je ale daleko více. K dispozici je nově například arabské rozhraní.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim