reklama

Xperia XA3 na prvních renderech, nabídne duální fotoaparát a 3,5mm jack konektor

Xperia XA3 na prvních renderech, nabídne duální fotoaparát a 3,5mm jack konektor
2018-10-03T08:11:28+00:00
• 3. 10. 2018
Thumbnail

Společnost Sony nedávno představila svou novou vlajkovou loď Xperia XZ3, a to již v tradičním půlročním cyklu. To ale není vše, čeho se v tomto roce od tohoto japonského giganta dočkáme. Údajně je totiž v přípravách model Xperia XA3. 

S touto informací na internet přišel zahraniční server GSMArena, který se dokonce pochlubil také s neoficiálními rendery. Jestliže jsou informace pravdivé, měli bychom očekávat mobilní telefon s duálním fotoaparátem na zadní straně. 

Xperia XA3 by mohla nabídnout stereo reproduktory

Prozatím bohužel neznáme bližší specifikace hardwaru, to ale vůbec nevadí. Mnoho informací lze totiž zjistit ze samotných renderů. Údajně by připravovaná novinka měla nabídnout zastaralý 3,5 mm jack konektor pro připojení drátových sluchátek, přesněji v horní části. 

Zajímavostí je, že by se zde měla nacházet také čtečka otisků prstů, a to na pravém boku telefonu. Dokonce bychom se měli dočkat zcela nového portu USB-C, vedle něho pak dvou zdířek – pravděpodobně pro stereofonní reproduktory. 

Xperia XA3 by s největší pravděpodobností měla nabídnout konstrukční rozměry 155,7 x 68,3 x 8,4 mm. K dispozici by měl být také 5,9palcový displej s rozlišením 1 088 x 2 160 pixelů a s poměrem stran 18: 9. Telefon nabídne také procesor Snapdragon 660 a operační paměť s kapacitou 6 GB.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit