reklama

Ninebot Gokart Kit a Uleemark Dupont jsou nezvyklé novinky od Xiaomi

Ninebot Gokart Kit a Uleemark Dupont jsou nezvyklé novinky od Xiaomi
2018-10-07T09:44:03+01:00
• 7. 10. 2018

Značka Xiaomi nepatří pouze chytrých telefonům nebo běžným doplňkům do domácnosti. Možná některé překvapí, že jeden z nejpopulárnějších výrobců v Číně si může pod svými křídly dovolit prodávat motokáry nebo oblečení. Právě na tyto vskutku zajímavé novinky začíná lákat v domácím prostředí. Jejich motokára se jmenuje Ninebot Gokart Kit a bundu pořídíte pod názvem Uleemark Dupont. Oba produkty budou dodávat přes crowdfundingový portál YouPin.

Ninebot Gokart Kit

Už v samotném úvodu musíme zmínit, že samotný balíček obsahuje pouze konstrukci motokáry bez motoru. Hnací sílu přebírá z vozítka Ninebot a jestliže jej nevlastníte, tak ho lze pořídit v dostupném kompletu. Nicméně součástí konstrukce je volant z Formule 1 v poměru 2,1:1, klasické pedály, mechanická ruční brzda a pneumatiky, které vyžadují udržování předepsaného tlaku.

Doprovodná aplikace umí zobrazit aktuální rychlost, dojezd, chybové hlášky a nabízí tři jízdní režimy – nováček (max. rychlost 8 km/h), normální (max. 18 km/h), sportovní (max. 24 km/h). Motokára uveze až 100kg uživatele s výškou od 130 do 190 cm.

Ninebot Gokart Kit = 2 999 čínských jüanů (tj. cca 9 757 Kč)
Ninebot Gokart Kit + Ninebot Mini = 4 996 čínských jüanů (tj. cca 16 254 Kč)
Ninebot Gokart Kit + Ninebot MiniPro = 6 698 čínských jüanů (tj. cca 21 791 Kč)

Uleemark Dupont

Bunda nevyžadující praní, což zajišťuje patentová technologie papíru DuPont, která má blízko netkané textilii. Tkanina je vodotěsná, lehká a nelze ji znečistit natolik, aby vyžadovala vyprání v pračce. Stačí očistit navlhčeným hadříkem. Dále odolá teplotám v rozmezí od -73 do +100 °C a vnitřní část z 90 % vyplňuje kvalitní husí peří. K dispozici budou dvě barvy (bílá, černá) ve velikostech S až XXL, a to od 11. listopadu.

Uleemark Dupont – 459 čínských jüanů (tj. cca 1 493 Kč)

Zdroje: youpin.mi.com, youpin.mi.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim