reklama

Ninebot Gokart Kit a Uleemark Dupont jsou nezvyklé novinky od Xiaomi

Ninebot Gokart Kit a Uleemark Dupont jsou nezvyklé novinky od Xiaomi
2018-10-07T09:44:03+02:00
• 7. 10. 2018

Značka Xiaomi nepatří pouze chytrých telefonům nebo běžným doplňkům do domácnosti. Možná některé překvapí, že jeden z nejpopulárnějších výrobců v Číně si může pod svými křídly dovolit prodávat motokáry nebo oblečení. Právě na tyto vskutku zajímavé novinky začíná lákat v domácím prostředí. Jejich motokára se jmenuje Ninebot Gokart Kit a bundu pořídíte pod názvem Uleemark Dupont. Oba produkty budou dodávat přes crowdfundingový portál YouPin.

Ninebot Gokart Kit

Už v samotném úvodu musíme zmínit, že samotný balíček obsahuje pouze konstrukci motokáry bez motoru. Hnací sílu přebírá z vozítka Ninebot a jestliže jej nevlastníte, tak ho lze pořídit v dostupném kompletu. Nicméně součástí konstrukce je volant z Formule 1 v poměru 2,1:1, klasické pedály, mechanická ruční brzda a pneumatiky, které vyžadují udržování předepsaného tlaku.

Doprovodná aplikace umí zobrazit aktuální rychlost, dojezd, chybové hlášky a nabízí tři jízdní režimy – nováček (max. rychlost 8 km/h), normální (max. 18 km/h), sportovní (max. 24 km/h). Motokára uveze až 100kg uživatele s výškou od 130 do 190 cm.

Ninebot Gokart Kit = 2 999 čínských jüanů (tj. cca 9 757 Kč)
Ninebot Gokart Kit + Ninebot Mini = 4 996 čínských jüanů (tj. cca 16 254 Kč)
Ninebot Gokart Kit + Ninebot MiniPro = 6 698 čínských jüanů (tj. cca 21 791 Kč)

Uleemark Dupont

Bunda nevyžadující praní, což zajišťuje patentová technologie papíru DuPont, která má blízko netkané textilii. Tkanina je vodotěsná, lehká a nelze ji znečistit natolik, aby vyžadovala vyprání v pračce. Stačí očistit navlhčeným hadříkem. Dále odolá teplotám v rozmezí od -73 do +100 °C a vnitřní část z 90 % vyplňuje kvalitní husí peří. K dispozici budou dvě barvy (bílá, černá) ve velikostech S až XXL, a to od 11. listopadu.

Uleemark Dupont – 459 čínských jüanů (tj. cca 1 493 Kč)

Zdroje: youpin.mi.com, youpin.mi.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim