reklama

Sluchátka Marshall Minor II oficiálně v prodeji, co vše nabídnou?

Sluchátka Marshall Minor II oficiálně v prodeji, co vše nabídnou?
2018-10-11T08:35:31+02:00
• 11. 10. 2018
5

Společnost Marshall se pochlubila se zbrusu novou sadou bezdrátových sluchátek s mikrofonem. Jedná se samozřejmě o Bluetooth řešení pod názvem Minor II Bluetooth, které je již nyní v prodeji, a to za cenu 129 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 2 838 Kč bez DPH při aktuálním kurzu 22 Kč za jeden dolar. 

Marshall Minor II nabídnou skvělé parametry

Nová sluchátka od společnosti Marshall jsou vybavena technologií aptX od Qualcommu. Díky ní je zaručen velmi rychlý a téměř bezztrátový přenos zvuku. K dispozici je také poměrně silná baterie, neboť bezdrátová sluchátka vydrží přehrávat hudbu až 12 hodin. 

Sluchátka Minor II Bluetooth jsou mimo jiné vybavena hardwarovými funkcemi, mezi které patří mikrofon a multifunkční ovládací knoflík pro příjem telefonních hovorů a ovládání hlasitosti přehrávání. Jakmile příslušenství přestanete používat, můžete jej jednoduše spojit pomocí magnetů. 

Marshall Minor II nabízejí funkci rychlého nabíjení

Pokud sluchátka necháte zapnutá, automaticky se přepnou do pohotovostního režimu s nízkou spotřebou energie. Po 6 hodinách v tomto režimu dojde k vypnutí sluchátek. Jak jsme již v úvodu článku uvedli, společnost Marshall garantuje 12hodinovou výdrž přehrávání hudby. Nabíjení pak trvá zhruba dvě hodiny. 

Skvělé je, že výrobce implementoval také možnost v podobě rychlého nabíjení. V praxi to znamená, že sluchátka můžete nabíjet pouze 20 minut, přičemž po vyjmutí z nabíječky budete moci poslouchat hudbu minimálně dvě hodiny. Jakmile budeme mít sluchátka k dispozici na otestování u nás v redakci, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím našich sociálních sítí či článku na webu.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Karel Zýbalst

11. 10. 2018, 13:45
Android aplikace

Nezlobte se za nás byly potetované ruce symbolem špatného člověka, který prošel pár nápravých zařízení. Nešlo by to příště bez nich. Moc děkuji.

René Fírek

11. 10. 2018, 21:29
Android aplikace

Moje řeč.

Zdeněk Koutský

13. 10. 2018, 12:42

Dobrý den,

jedná se o oficiální fotografii společnosti Marshall. S pozdravem a přáním hezkého dne, Zdeněk Koutský

jirka slechta

10. 10. 2018, 18:07
Android aplikace

Pohotovostní režim s šestihodinovou výdrží a 12hodinovou výdrž přehrávání hudby. To nějak nesedí, nebo?

Přemysl Vaculík

VIP 10. 10. 2018, 18:29

Díky, upraveno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim