reklama

Oppo – místo výřezu rovnou díra?

Oppo – místo výřezu rovnou díra?
2018-10-14T16:52:06+01:00
• 15. 10. 2018

Společnost Oppo je především známá v Asii, ale i tak má vliv na celý trh. Na svém kontě má několik prvenství, co se týče implementace nových technologií. Zatímco někteří výrobci si teprve pohrávají se čtečkami otisků prstů v displeji, tak právě Oppo má ve svém portfóliu několik smartphonů s touto technologií. Nyní se například zaměřuje na výřez v displeji.

Od kapky k dírce?

V současné době Oppo dává přednost designu “water-drop”, kde je výřez více zaoblený a minimalistický tvar. Ostatně je v něm umístěna jen kamerka pro selfie fotky. Podobný design by se měl objevit i u OnePlus 6T, což je celkem logické, když oba výrobci spadají pod jednu mateřskou společnost a sdílí technologie.

Nyní se ukazují spekulace, že bychom se mohli dočkat ještě větší miniaturizace. Konkrétně si má Oppo pohrávat s dírou v displeji, kde by byla umístěna přední kamerka. Samotný zobrazovací panel by ji obklopoval. V tuto chvíli máme k dispozici přibližný náhled, jak by podobný design mohl vypadat. Sice zdroj uvádí, že se má jednat o Oppo R19, ale je příliš brzy, než abychom mohli potvrdit příchod tohoto modelu.

Už nyní například existují prototypy displejů s dírou pro kamerku. Příkladem může byt společnost Tianma, která ukázala své řešení v rámci Display Week v Los Angeles v první polovině tohoto roku.

Pakliže se tato informace potvrdí, s největší pravděpodobností se objeví taková konstrukce i u nadcházejícího modelu od OnePlus. Pravděpodobně by se mohlo jednat až o model OnePlus 7T. Bude záležet, jak si Oppo poradí s touto technologií a jestli bude přijata samotnými zákazníky.

 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim