reklama

Xiaomi představuje WalkingPad Mini

Xiaomi představuje WalkingPad Mini
2018-09-10T20:08:06+01:00
• 10. 9. 2018

Společnost Xiaomi rozšiřuje dostupnost podložky WalkingPad Mini, která byla v Číně oficiálně odhalena v měsíci květnu. Nyní se jí konečně dočkají i západní trhy, a to díky dvěma celosvětovým distributorům. Toto zařízení oproti verzi určené pro čínské zákazníky prošlo dvěma důležitými změnami. Každopádně stále jej můžeme přirovnat k plnohodnotnému běžeckému trenažéru v kompaktních rozměrech a s nízkou hmotností.

Do každé domácnosti

Podložka má sice odolné části z kovu, ale i přesto váží přívětivých 28 kg. Její tloušťka vychází na 12,9 cm a po rozložení zabírá plochu pouze 0,44 m2. První výraznou změnou je navýšení hmotnostního limitu z 90 kg na maximálních 110 kg. Druhou novinkou se stává samostatná aplikace a vystřídá tak dosavadní doprovodnou aplikaci Mijia.

Z dalších funkcí lze zmínit rychlostní rozsah 5 až 6 km/h, dětskou bezpečnostní pojistku, ochranu proti přetížení nebo automatický režim určující sám rychlost. Malý LED displej zobrazuje základní data během cvičení. Výrobce podložku WalkingPad Mini doporučuje do malých bytů, kde ji jednoduše uskladníte a kolečka zajistí snadnou přepravu.

Úplným závěrem stojí za zmínku cenovka 499 dolarů (tj. cca 11 051 Kč bez daně) u Kickstarteru (od října) nebo 599 dolarů u Amazonu (od listopadu). V samotné Číně je cena podstatně nižší – 1 699 čínský jüanů (tj. cca 5 484 Kč).

Zdroj: get.walkingpad.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim