První pohled na TicWatch Pro – hodinky s dvěma displeji

První pohled na TicWatch Pro – hodinky s dvěma displeji
2018-09-03T20:05:09+02:00
• 3. 9. 2018
3

Společnost Mobvoi se do povědomí veřejnosti dostala v minulém roce díky svým hodinkám TicWatch E a TicWatch S. Jde o dostupné hodinky s Wear OS, jejichž cena nepřesahuje 200 euro, a právě díky tomu se těšily takové oblibě. Nedávno výrobce představil nové hodinky, TicWatch Pro, a my jsme se na ně podívali na veletrhu IFA v Berlíně.

Hlavní předností hodinek je kombinace dvou displejů. Ty se vzájemně překrývají, přičemž jeden z nich je hlavní OLED panel a druhým je průhledný LCD displej, který zobrazuje standardně čas a další základní údaje. Díky této kombinaci se lze dostat až na měsíční výdrž na jedno nabití. Při běžném používání včetně OLED displeje je ale výdrž nižší, v řádu několika dnů.

TicWatch Pro jsou již od pohledu precizně zpracovaným výrobkem. Nabízejí kvalitní materiály, jako nerezovou ocel či pravou italskou kůži. Na palubě pak běží nejnovější Wear OS od Googlu. Oproti předchozím dvěma modelům potěší nově integrace NFC, takže lze využít i Google Pay. Hodinky jsou již v prodeji na stránkách výrobce za 249,99 eur (~ 6500 korun).

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Vaclav Panenka

5. 9. 2018, 10:45

Mám delší dobu verzi E a nyní týden i Pro. Větší výdrž, řekl bych tak 24 hodin, nabíjím večer a ráno beru, zatím se mi ještě nevybily. Znatelně větší, těžší, rozhodně jsou to nejtěžší hodinky, co jsem měl, SmartWatch 3 byly také lehčí; první dny bolela ruka, teď už je to lepší. Zatím nenalezen problém, nainstalováno asi 50 aplikací. Mám stříbrné z Amazonu, doufám, že s 2letou zárukou za 250€ + 15% sleva. Výměnné pásky jsou stejné jako u Éčka. Zatím to vypadá, že vracet nebudu.

Hakus von Tyros

3. 9. 2018, 21:50

Zdravím.
Nejsem tak bohatý, abych šlapal takřka do neznáma. Ano, cena jistě lákavá. Ále…. . V mém případě to vyhrál Samsung. Galaxy Watch. Pouze škoda, že v ČR nebude (snad prozatím) v prodeji model e-SIM – LTE.
Jako vždy.
Český operátor opět a zase zaspal.
Ještě že umím morzeovku a chovámám poštovní holuby.

Petr Štěpánek

4. 9. 2018, 9:12

Já mám S2 ze států. Takže taky s eSim s kterou si můžu. Výhoda je že ten americký model má díky tomu větší baterku než model pro Evropu.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat