reklama

GoodOffer24: Windows 10 Professional nyní ve slevě Sponzorovaný článek

GoodOffer24: Windows 10 Professional nyní ve slevě [Sponzorovaný článek]
2018-09-18T06:41:32+01:00
• 18. 9. 2018

Máme tu nový týden, a spolu s ním novou nabídku od webového portálu GoodOffer24. Tentokrát se jedná o zvýhodněné ceny produktu Windows 10 Professional, a některých dalších produktů firmy Microsoft.

Windows 10 Pro se slevou

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jaký typ operačního systému Windows by pro vás byl vhodný, určitě víte, že Windows 10 Professional se za své funkce nemusí stydět. Navíc, s nedávnou aktualizací se systém těší dalším vylepšením, jako je Timeline programů, jednoduší sdílení, nebo možnost diktování.

Systém je ale také vhodný především pro herní nadšence. S integrací RT u DirectX 12 API si u hraní uživatelé dopřejí lepší kvality hraní grafické věrohodnosti ve hrách. S tím také přichází funkce jako Game Bar, kde krom jiného můžou uživatelé také přímo streamovat bez nutnosti dalšího doplňků.

Windows 10 Pro se ale samozřejmě hodí i do firem, a to především díky svým zabudovaným bezpečnostním prvkům, ale také díky možnosti regulovat efektivitu a produktivitu pomocí nejrůznějších funkcí. Krom toho se také uživatelé mohou těšit intuitivnímu rozhraní, a aplikacím Office, které budou mít podporu také na telefonech a tabletech. Svou práci si tedy můžete vzít kamkoliv.

Pokud přemýšlíte nad pořízením tohoto úžasného systému, můžete si ho nyní pořídit za zlomek normální ceny. Portál GoodOffer24 nyní nabízí Windows 10 Professional za pouhých 11,89 dolarů (kolem 260 korun), pokud použijete náš slevový kód Go24dtk15.

S tímto kuponem ale můžete ve slevě koupit také další produkty, jako například Microsoft Office 2016 Pro za pouhých 26,93 dolarů (kolem 600 korun), nebo rovnou balíček předchozích dvou produktů za pouhých 33,16 dolarů (kolem 720 korun).

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim