reklama

Bezdr├ítov├í sluch├ítka i7s nyn├ş pouze za 100 korun na e-shopu Cafago.com Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Bezdr├ítov├í sluch├ítka i7s nyn├ş pouze za 100 korun na e-shopu Cafago.com [Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2018-09-20T04:21:05+01:00
ÔÇó 19. 9. 2018

V dne┼ín├ş dob─Ť u┼ż jsou bezdr├ítov├í sluch├ítka t├ęm─Ť┼Ö nutnost├ş, obzvl├í┼ít─Ť pro telefony, kter├ę nemaj├ş jack. Dnes v├ím takov├íto sluch├ítka p┼Öin├í┼í├şme, a to konkr├ętn─Ť bezdr├ítov├í sluch├ítka I7S. Nyn├ş za ├║┼żasnou cenu pouh├Żch 100 korun na webu┬áCafago.com.

Za m├ílo pen─Ťz hodn─Ť muziky, doslova

Sluch├ítka I7S┬áse mohou pochlubit exkluzivn├şm designem, kter├Ż spojuje prakti─Źnost a z├írove┼ł pohodl├ş u┼żivatele. Tyto sluch├ítka v├í┼ż├ş pouze 4 gramy, tak┼że nebudou zat─Ť┼żovat va┼íe u┼íi. To ale neznamen├í, ┼że by v├ím p┼Öi sebemen┼í├şm pohybu m─Ťly vypadnout z u┼í├ş. Tomu tak├ę napom├íh├í pr├ív─Ť absence kabel┼», d├şky ─Źemu┼ż m┼»┼żete se sluch├ítky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnut├ş.

Sluch├ítka kv┼»li jejich bezdr├ítov├ęmu proveden├ş budete muset nab├şjet ve speci├íln├ş nab├şje─Źce, kter├í se p┼Öipojuje na USB kabel. P┼Öipojuj├ş se pomoc├ş Bluetooth verze 4.1. D├şky tomu si je m┼»┼żete u┼ż├şt a┼ż na vzd├ílenost 10 metr┼» od za┼Ö├şzen├ş. V├Żrobce tak├ę slibuje dlouhou ┼żivotnost. Na jedno nabit├ş by m─Ťly sluch├ítka vydr┼żet a┼ż 4 hodiny poslouch├ín├ş hudby. Sluch├ítka nab├şzej├ş tak├ę vestav─Ťn├Ż mikrofon, u┼żivatel s nimi tedy m┼»┼że pohodln─Ť telefonovat.

Tato┬ásluch├ítka┬ányn├ş m┼»┼żete m├şt i s nab├şjec├şm boxem za pouh├Żch 4,99 dolar┼» (p┼Öibli┼żn─Ť 109 korun), pokud vyu┼żijete n├í┼í kup├│n L4901V. Dod├ín├ş do ─îesk├ę Republiky je samoz┼Öejm─Ť zdarma, ov┼íem po─Ź├ştejte s dobou dod├ín├ş mezi 15-25 pracovn├şmi dny.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim