reklama

Bezdrátová sluchátka i7s nyní pouze za 100 korun na e-shopu Cafago.com Sponzorovaný článek

Bezdrátová sluchátka i7s nyní pouze za 100 korun na e-shopu Cafago.com [Sponzorovaný článek]
2018-09-20T04:21:05+00:00
• 19. 9. 2018
Thumbnail

V dnešní době už jsou bezdrátová sluchátka téměř nutností, obzvláště pro telefony, které nemají jack. Dnes vám takováto sluchátka přinášíme, a to konkrétně bezdrátová sluchátka I7S. Nyní za úžasnou cenu pouhých 100 korun na webu Cafago.com.

Za málo peněz hodně muziky, doslova

Sluchátka I7S se mohou pochlubit exkluzivním designem, který spojuje praktičnost a zároveň pohodlí uživatele. Tyto sluchátka váží pouze 4 gramy, takže nebudou zatěžovat vaše uši. To ale neznamená, že by vám při sebemenším pohybu měly vypadnout z uší. Tomu také napomáhá právě absence kabelů, díky čemuž můžete se sluchátky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnutí.

Sluchátka kvůli jejich bezdrátovému provedení budete muset nabíjet ve speciální nabíječce, která se připojuje na USB kabel. Připojují se pomocí Bluetooth verze 4.1. Díky tomu si je můžete užít až na vzdálenost 10 metrů od zařízení. Výrobce také slibuje dlouhou životnost. Na jedno nabití by měly sluchátka vydržet až 4 hodiny poslouchání hudby. Sluchátka nabízejí také vestavěný mikrofon, uživatel s nimi tedy může pohodlně telefonovat.

Tato sluchátka nyní můžete mít i s nabíjecím boxem za pouhých 4,99 dolarů (přibližně 109 korun), pokud využijete náš kupón L4901V. Dodání do České Republiky je samozřejmě zdarma, ovšem počítejte s dobou dodání mezi 15-25 pracovními dny.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit