reklama

Xiaomi představilo nové Bluetooth reproduktory, které zvládnou i telefonní hovor

Xiaomi představilo nové Bluetooth reproduktory, které zvládnou i telefonní hovor
2018-08-10T09:45:20+02:00
• 10. 8. 2018

Xiaomi nyní představilo své první Bluetooth reproduktory k PC. Jde o reproduktory, které začínají na nízké ceně, pouze 1 300 Kč. Nové reproduktory zvládnou i telefonní hovor a mohou být připojeny jak k PC, tak ke smartphonu.

Minimalistický design

Nové reproduktory od Xiaomi se vyznačují minimalistickým designem s oblými tvary vytvořenými z hliníkového materiálu. Přehrávají audio, a zvládají dokonce i provést telefonní hovor, při kterém je zvuk nahráván pomocí schovaného mikrofonu. Reproduktory jsou dva, jeden z nich má ovládací tlačítko hlasitosti. Reproduktor s tlačítkem má i schovaný led indikátor. Má v sobě zabudovaný digitální signálový procesor, který zabraňuje ztrátě dat při jejich přenosu. Uvnitř jsou zabudovány dvoupalcové Hi-Fi reproduktory.

Xiaomi Bluetooth PC speaker

Oba Hi-Fi reproduktory mají duální magnetické cívky NdFeB polymerový obal KAPTON, díky kterým vyhází z reproduktorů kvalitní hudba i při vyšších frekvencích. Xiaomi PC reproduktory podporují i CSR čip a jsou kompatibilní s formáty hudby mp3, AAC, APTX, APTX-LL a s mnoha dalšími, které podporují vyšší kvalitu hudby. Na trh by měly přijít ještě v tomto roce za cenu začínající na 1 300 Kč.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim