reklama

Sunmi L2 – logistický terminál s Androidem 7.1

Sunmi L2 – logistický terminál s Androidem 7.1
2018-08-31T13:12:20+02:00
• 31. 8. 2018

Velké množství meších nebo středních firem, které pracují s logistikou, často musejí investovat velké peníze do terminálů, a ještě do služebních telefonů. To není pro začátek zrovna nejmenší investice. Právě pro tyto firmy společnost Satomar představila multifunkční zařízení, které kombinuje možnosti přenosných terminálů a mobilního telefonu.

Co zařízení nabídne?

Sunmi L2 nabídne multifunkční zařízení, které disponuje 1D/2D skenerem Zebra, který umožní skenování čárových kódů i za špatných světelných podmínek. Dále je zařízení uzpůsobeno pro připojení do logistických systémů skrze aplikaci v zařízení. Kromě skeneru nabídne funkce klasického mobilního telefonu, jelikož se na čelní straně nachází 5″ displej pro snadné ovládání. Pro komunikaci slouží především Wi-Fi připojení ve standardu IEEE 802.11a/b/g/n. Aby však bylo možné zařízení využívat i mimo signál Wi-Fi, tak výrobce vybavil Sunmi L2 LTE připojením.

Pro všestrannou práci zařízení disponuje i Bluetooth 4.0 a NFC čtečkou. Jak jsem již zmiňoval, lze terminál přepnout i do režimu mobilního telefonu, stačí aktivovat hovory a SMS. Právě pro tyto služby je možné do zařízení vložit dvě SIM karty.

Vzhledem k tomu, že zařízení je předurčeno k práci v prašném a někdy i vlhkém prostředí, tak disponuje certifikací IP67, která zajistí voděodolnost do jednoho metru a kompletní prachuvzdornost. Pokud se podíváme pod pokličku zařízení, tak nalezneme čtyřjádrový procesor od společnosti Qualcomn s taktem 1,3 GHz. Procesoru dále dopomáhají 2 GB operační paměti a 16 GB interního úložiště, které lze rozšířit až o 32 GB pomocí microSD karty. Celou tuto sestavu napájí baterie o kapacitě 5 000 mAh, což by dle výrobce mělo stačit na celodenní provoz.

Za zmínku stojí i možnost připojení zařízení do služby Sunmi Cloud, kde se zálohují veškerá data, a hlavně má operátor kompletní přehled o stavu a nastavení každého terminálu. Je zde i možnost jej vzdáleně ovládat. Co se týče ceny a dostupnosti zařízení, tak zatím nemáme konkrétní informace, ale v případě odtajnění vás budeme informovat.

Zdroj: feedit.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat