reklama

Oukitel WP2 je dalším obrněným telefonem s velikou baterií

Oukitel WP2 je dalším obrněným telefonem s velikou baterií
2018-08-10T17:15:37+02:00
• 10. 8. 2018

Oukitel představil další obrněný telefon s obří kapacitou baterie. Jmenuje se Oukitel WP2 a vyznačuje se certifikací IP 68 a jen drobnými změnami od loňského telefonu Oukitel K10000 Max. Nabízí například větší displej.

Další bratr do počtu

Oukitel WP2 je jen kopií K10000 Max, nabízí tedy silnou ochranu proti vodě, prachu a poškození například při pádu. Kombinuje prvky tvrzeného skla, kovu a ochranných gumových materiálů. Nabízí 6″ displej s rozlišením FHD+ a typu LCD. Sklo na displeji je tvrzené a je od společnosti Corning a poměrem displeje 18:9. Na boku zařízení se nachází čtečka otisků prstů, ta je v blízkosti ovládacích tlačítek. Baterie má kapacitu 10 000 mAh a ta vydrží 33 dní ve stand by režimu. Nabíjení je pomocí rychlonabíječky s 9V/2A.

Oukitel WP2

Oukitel WP2 je výkonnostně slabší telefon, o výkon se bude starat procesor od MediaTeku, pravděpodobně některý maximálně ze střední třídy. Má 4 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště. Na zádech má duální kameru od Samsungu s 16 MPx a druhotnou kamerou s 2 MPx. Dokonce má i funkci NFC. Oukitel WP2 přijde s Androidem 8. Cena zařízení je stanovena na 260 amerických dolarů, v přepočtu 5 700 Kč. Váha zařízení však určitě nebude nějak významně nízká, můžeme počítat s hmotností nad 200 g. Na trh přijde pravděpodobně na podzim tohoto roku.

Zdroje: gizchina.com, oukitel.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim