reklama

Oppo bude první, které představí telefon s novým tvrzeným sklem Gorilla Glass 6

Oppo bude první, které představí telefon s novým tvrzeným sklem Gorilla Glass 6
2018-08-06T15:36:05+02:00
• 6. 8. 2018

Nedávno představené trvzené sklo od firmy Corning s názvem Gorilla Glass 6 bude prvně použito v telefonu od čínského výrobce Oppo. S informací přišel server Gizchina s tím, že nového telefonu od Oppo se dočkáme do pár týdnů.

Přesný model zatím neznáme

Model s Gorilla Glass 6, který vyrobí Oppo, zatím nebyl nijak odtajněn a nevíme tedy, jakými specifikacemi bude oplývat. Víme však, že původní předpověď, že tvrzené sklo bude mít telefon AllCall S1, se nakonec nepotvrdila. Sice přišel s vlastním tvrzeným sklem, které je ještě silnější, než u předchozích modelů AllCall, ale není od Corningu. Oppo se snaží do svých telefonů dávat vždy nejnovější technologie a přitom ceny držet o něco níže než konkurence. Oppo, stejně tak jako sourozenecká společnost Vivo a dceřiná OnePlus, mají vždy snahu mít v aktuálních top modelech to nejlepší, co je nabízeno na trhu.

Corning vytvořil ještě pevnější sklo za účelem menšího poškození uživatelem. Dle průzkumu od agentury Global  Consumer Survey spadne uživatelům telefon na zem v průměru sedmkrát do roka, a to z metrové a nižší výšky. Nová generace tvrzeného skla od Corning má nyní vydržet 15 takových pádů na hrubý povrch z výšky jednoho metru. U nového Oppo telefonu můžeme předpokládat, že tvrzené sklo dá i na zadní část telefonu.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim