reklama

Motorola oznámí Moto P30, P30 Play a P30 Note

Motorola oznámí Moto P30, P30 Play a P30 Note
2018-08-11T10:30:09+02:00
• 11. 8. 2018

Už ve středu 15. srpna společnost Motorola pořádá tiskovou konferenci v Číně, kde dojde k oficiálnímu představení minimálně dvou modelů s názvem Moto Z3 a One Power, o kterých jste mohli v poslední době slýchat přes nejrůznější úniky. Nicméně výrobce na svých stránkách teď poodhalil další tři neznámé telefony a ty doposud nebyly součástí žádných spekulací. Tato zařízení rovněž mohou dorazit v rámci stejné mediální akce.

Nová řada P pro vyšší segment

Přestože telefony toho o sobě moc neprozrazují, tak novou trojici můžeme vyhlížet pod názvy Moto P30, P30 Play a P30 Note, což navíc předznamenává zcela novou modelovou řadu. Model Moto P30 nabídne dvě varianty v podobě 6GB RAM/64GB úložiště nebo 6GB RAM/128GB úložiště a tři barevná provedení Ice Jade White, Bright Black, Aurora. Za ním pokračuje Moto P30 Play s 4GB RAM/64GB úložištěm či dvojím zpracováním (Ice Jade White, Bright Black).

Poslední zástupce zřejmě získá největší displej, pod nímž ukryjí dvě možné konfigurace, a to 4GB RAM/64GB úložiště nebo 6GB RAM/64GB úložiště. V tomto případě bude k dispozici jediná barva – Bright Black. Nechme se překvapit, kam Motorola bude směřovat tyto přírůstky, ale první informace naznačují rozprostření ve střední až vyšší střední třídě. Konečné slovo dostane také nasazený procesor.

 

Zdroj: mysmartprice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat