reklama

Huawei uvádí model P Smart+ pro Evropu

Huawei uvádí model P Smart+ pro Evropu
2018-08-08T23:33:02+02:00
• 9. 8. 2018

Evropské trhy zanedlouho začne dobývat další mobilní novinka od společnosti Huawei, která se teprve nedávno dočkala oficiálního uvedení na domácím trhu. Odhalený model s názvem Nova 3i by měl do našeho koutu světa dorazit pod jménem P Smart+, což dokazuje první zmínka v Nizozemsku, kde čínský výrobce dokonce již stihl vydat tiskovou zprávu. Telefon dorazí mezi uživatele ve slušné výbavě v dohledné době a zatím za neznámou cenu.

Specialista na selfie

Zařízení sice sdílí 99 % specifikací s modelem Nova 3i, ale pro připomenutí můžeme zmínit to nejdůležitější s tím, že nastala jedna změna v části hardwaru. Přední panel zabere 6,3palcový displej s rozlišením 2 340 x 1 080 pixelů a dvě kamerky na oblíbené selfie fotografie ve složení 24 MPx + 2 MPx. Vnitřní část vyplní osmijádrový procesor Kirin 710 z vlastní dílny. Následně jediným rozdílem bude pouze jedna dostupná konfigurace – 4GB paměť RAM a 64GB interní úložiště.

Záda ponesou také dva snímače fotoaparátu – přesněji 16 MPx + 2 MPx. Celkovou výdrž bude řídit baterie o velikosti 3 340 mAh. Softwarovou stránku zastoupí rozhraní EMUI ve verzi 8.2 postavené na systému Android ve verzi 8.1 Oreo. Základní výbavu uzavírá technologie Bluetooth 4.2, microUSB konektor, 3,5mm jack pro sluchátka či podpora sítí 4. generace. Prodejní pulty nabídnou dvě barevná provedení – černé a fialové.

Zdroj: consumer.huawei.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim