reklama

Gearbest výprodej, nyní můžete sehnat produkty až s 80 % slevou! sponzorovaný článek

Gearbest výprodej, nyní můžete sehnat produkty až s 80 % slevou! [sponzorovaný článek]
2018-08-29T11:09:26+02:00
• 29. 8. 2018

Gearbest od 28. srpna 2018 spouští velikou letní slevovou akci, která bude mít několik vln. Druhá začíná již od 28. srpna a jmenuje se Cool Coupons. Ceny jdou rapidně dolů díky vysokým slevám. Podívejte se tedy na stránky akce a vyberte si něco zajímavého ke koupi.

Největší letní smršť slev od založení Gearbestu

Gearbest pravidelně koná slevové akce, ale doposud neuskutečnil takovou, která by trvala skoro měsíc a měla tak veliké slevy. Na výběr máte z mnoha produktů, ve slevě jsou výrobky prakticky ze všech kategorií. Můžete si vybrat mezi chytrými hodinkami, chytrými krabičkami k televizi, 3D tiskárnami, zabíječi komárů (což se hodí zrovna v létě), ultra chytrou a precizní kamerou do auta od Xiaomi, notebookem či na zcela nový Xiaomi Mi Band 3.

Akce trvá do 2. září, ale pozor, každé zboží není zlevněné celou dobu akce, ale jen jeho část a zlevněné zboží se neustále mění, takže musíte sledovat, co za skvělé zboží je nyní v akci. Taktéž můžete zkusit štěstí pomocí tzv. Lucky bag, které v sobě ukrývají jedno zboží předem definované a k tomu je ještě nějaké přihozené. V mnoha balíčcích je přihozené zboží nižší hodnoty, v některých však je zboží cennější.

Nezmeškejte letní slevy a jděte na Gearbest a využijte slev, které se již nebudou opakovat v takové výši. Veškeré slevy jsou v řádech desítek % a nejde jen o nějaké slabé slevy. Tato letní akce s názvem Cool Coupons má slevy většinou kolem 30 % a někdy i 80 %, což už se doopravdy vyplatí. Mnoho zboží zde v ČR za takové ceny (i bez slevy) neseženete.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim