reklama

Gearbest: Chytrá domácnost s Xiaomi jen nyní za pár korun! sponzorovaný článek

Gearbest: Chytrá domácnost s Xiaomi jen nyní za pár korun! [sponzorovaný článek]
2018-08-16T17:44:18+02:00
• 15. 8. 2018
1

Xiaomi se nevěnuje jen mobilním telefonům, ale i dalším elektronickým zařízením. Například vyrábí i skvělé a rychlé Wi-Fi routery či se zaměřuje na chytrou domácnost. V tomto článku vám představíme tři produkty, díky kterým si můžete vytvořit chytrou domácnost a neutratíte více než 1 000 Kč.

Gearbest: chytrý Xiaomi router za pár stovek

Jako první produkt jsme si pro vás připravili chytrou bránu pod názvem Xiaomi Mi Smart WiF Gateway. Xiaomi smart Gateway je centrální brána, s kterou komunikují veškeré senzory a doplňky Mi Home. Brána zárověň obsahuje světlo s velkou barevnou škálou a reproduktor. Brána potřebuje být tedy neustále zapnutá v sítí a připojená k wifi a vy se tak můžete podívat odkudkoliv do vaší domácnosti.

Při nainstalování skvělé aplikace od Xiaomi získáte možnost ovládat svou bránu pomocí telefonu a taktéž si budete moci nastavit notifikace, pokud se někdo připojí k vaší Wi-Fi síti. U produktu si navíc můžete měnit podsvícení, k dispozici budete mít až 16 mil. barev. Můžete měnit jak barvy, tak sílu jasu a podobně.

Dokonce si přes chytrou bránu můžete pustit rádio. K dispozici je až 1 200 internetových rádio stanic, které vám zpříjemní váš nabitý den. Zajímavostí je, že si do routeru můžete nahrát svou oblíbenou hudbu, popřípadě jiné zvukové stopy. Brána se mimo jiné v noci automaticky rozsvítí, pokud identifikuje lidský pohyb. Tato úžasná chytrá brána od Xiaomi je nyní k dostání za skvělých 627 Kč a zakoupit si jej můžete ZDE.

Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Gearbest: Požární čidlo od Xiaomi vám může zachránit život

Nové požární čidlo od společnosti Honeywell detekuje nebezpečný smrtící plyn oxid uhelnatý, a to v daném prostoru – zvukově i vizuálně. Při překročení koncentrace oxidu uhelnatého vydává varovný signál a na displeji vašeho telefonu se zobrazí varovné upozornění. 

Elektrochemický senzor je vyrobený za přísných předpisů a kontroly kvality. Je velmi spolehlivý. Snadná instalace a údržba.

„Oxid uhelnatý vzniká při spalování. Krby, kotle, karmy na jakékoli palivo mohou oxid uhelnatý vypouštět do místností (pokud nemají bezpečnostní elektroniku, která hlídá dokonalý odvod spalin). Vhodný pro obytné prostory, kotle, karmy, garáže, autoservisy, obytné vozy atd.“

Oxid uhelnatý není vidět ani cítit, je také bez chuti, a přesto je smrtelně nebezpečný. Vede k vytvoření karboxyhemoglobinu v krvi, který negativně ovlivňuje schopnost těla přijímat kyslík. Oxid uhelnatý může přivodit smrt během několika minut (v závislosti na koncentraci. Ročně se eviduje v ČR množství otrav CO způsobených spalinami spotřebičů. Pokud máte o požární čidlo zájem, můžete si jej zakoupit nyní jen za 671 Kč, a to přímo ZDE.

Gearbest: S Xiaomi Mi Cube ovládnete celou domácnost

Pokud budujete chytrou domácnost, bude se vám jistě hodit i šikovný bezdrátový ovladač Xiaomi Mi Cube. Pomocí tohoto ovladače lze jednoduchými gesty ovládat další přístroje domácnosti – například pootočením kostky zhruba o 90° ztlumíte jas světel, poklepáním na desku stolu si zapnete robotický vysavač a zatřesením zapnete televizi.

Možnosti jsou v tomto případě takřka nekonečné a je jen na vás, jaká pravidla si vytvoříte. Pokud máte o tuto chytrou kostku zájem, zakoupit si jej můžete za 291 Kč ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Janda

16. 8. 2018, 10:00

To je ale konina. Xiaomi Mi Smart Gateway není žádný router. Rozhodně vám nezajistí žádnou wifi. Jedná se o gateway (bránu) pro připojení chytrých zařízení o Xiaomi.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat