reklama

CloudKit od Applu měl silný výpadek, uživatelé přišli o data

CloudKit od Applu měl silný výpadek, uživatelé přišli o data
2018-08-26T16:59:05+02:00
• 26. 8. 2018

Vypadá to, že má Apple zaděláno na další problém. Jeho službu totiž CloudKit doprovází dlouhodobé problémy, upozornilo na to hned několik vývojářů. Ve své podstatě jde o to, že služba vývojářům nabízí možnost ukládat data uživatelů a synchronizovat je mezi různými produkty. 

CloudKit od Applu má výpadky

Několik vývojářů však oznámilo, že v posledních 24 hodinách došlo k dočasnému vymazání všech jejich dat, neboť služba CloudKit zaznamenala výpadek. Dle všeho byl problém s panelem CloudKit Dashboard, což je backendové rozhraní administrátora, které vývojáři používají ke správě CloudKit. 

„Vývojáři mobilní aplikace Pixa prohlásili, že nedávno zaznamenali ztrátu všech fotografií jejich uživatelů. S panickou hrůzou prý ihned kontaktovali vývojářský tým společnost Apple a podařilo se jim získat kontakt přímo na zástupce CloudKitu. Ten jim řekl, že Apple již pracuje na opravě chyb.“

Zatímco data aplikace Pixa byla úspěšně obnovena, problém u jiných aplikací setrvává. Problém postihl dokonce také společnost EA, která v App Storu nabízí hned celou řadu aplikací. Spousta vývojářů si stěžovala na Twitteru, kde prohlásili, že jsou jejich zákazníci opravdu naštvaní, neboť jejich data kompletně zmizela. Výpadek prý trval déle než 24 hodin. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim