reklama

Společnost Bang & Olufsen představila nová bezdrátová sluchátka Beoplay E6

Společnost Bang & Olufsen představila nová bezdrátová sluchátka Beoplay E6
2018-08-30T07:29:42+02:00
• 30. 8. 2018

V dnešní době mnoho lidí poslouchá hudbu a klasická drátová sluchátka již vyšla z módy, především díky jejich nepraktičnosti. Právě díky trendu bezdrátových sluchátek společnosti představují nové modely jak na běžícím pásu. Další novinkou na trhu jsou bezdrátová sluchátka od společnosti Bang & Olufsen. Nová sluchátka nesou označení Beoplay E6.

Co nová sluchátka Beoplay E6 nabídnou?

Nová sluchátka nabídnou především kvalitní poslech hudby a luxusní design, který je pro tuto společnost typický. Mezi hlavní novinky oproti minulému modelu je nově opletený kabel propojující sluchátka, který by měl zajistit pohodlné nošení. Vzhledem k tomu, že spousta uživatelů sluchátka používá při sportovních aktivitách, tak je tomu samozřejmě přizpůsobena i konstrukce, která by měla odolávat potu, vlhkosti a mechanickému poškození.

  

Mezi zajímavou vychytávku patří umístění magnetu v každém sluchátku, díky čemuž je můžete scvaknout dohromady a jednoduše je skladovat či přenášet. Výrobce myslel i na fakt, že se sluchátka v případě spojení magnetem vypnou, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání baterie.

Oproti minulému modelu Beoplay H5, zde výrobce vyladil pár nedostatků, na které si uživatelé stěžovali. Například nyní je možné sluchátka používat i při nabíjení, což u předchozího modelu nebylo možné. Dále výrobce vylepšil uchycení, rozložil hmotnost, přidal nové silikonové špunty a nově přidal trojici tlačítek a mikrofon pro přepínání hudby a příjem telefonních hovorů.

Cena sluchátek byla výrobcem doporučena na 7 890 korun a měla by být dostupná u vybraných prodejců v průběhu září. Co se týče barevných kombinací, tak jsou dostupná v černé a pískové barvě.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat