reklama

Spole─Źnost Bang & Olufsen p┼Öedstavila nov├í bezdr├ítov├í sluch├ítka Beoplay E6

Spole─Źnost Bang & Olufsen p┼Öedstavila nov├í bezdr├ítov├í sluch├ítka Beoplay E6
2018-08-30T07:29:42+02:00
ÔÇó 30. 8. 2018

V dne┼ín├ş dob─Ť mnoho lid├ş poslouch├í hudbu a klasick├í dr├ítov├í sluch├ítka ji┼ż vy┼íla z m├│dy, p┼Öedev┼í├şm d├şky jejich neprakti─Źnosti. Pr├ív─Ť d├şky trendu bezdr├ítov├Żch sluch├ítek spole─Źnosti p┼Öedstavuj├ş nov├ę modely jak na b─Ť┼ż├şc├şm p├ísu. Dal┼í├ş novinkou na trhu jsou bezdr├ítov├í sluch├ítka od spole─Źnosti┬áBang & Olufsen. Nov├í sluch├ítka nesou ozna─Źen├ş┬áBeoplay E6.

Co nov├í sluch├ítka Beoplay E6 nab├şdnou?

Nov├í sluch├ítka nab├şdnou p┼Öedev┼í├şm kvalitn├ş poslech hudby a luxusn├ş design, kter├Ż je pro tuto spole─Źnost typick├Ż. Mezi hlavn├ş novinky oproti minul├ęmu modelu je nov─Ť opleten├Ż kabel propojuj├şc├ş sluch├ítka, kter├Ż by m─Ťl zajistit pohodln├ę no┼íen├ş. Vzhledem k tomu, ┼że spousta u┼żivatel┼» sluch├ítka pou┼ż├şv├í p┼Öi sportovn├şch aktivit├ích, tak je tomu samoz┼Öejm─Ť p┼Öizp┼»sobena i konstrukce, kter├í by m─Ťla odol├ívat potu, vlhkosti a mechanick├ęmu po┼íkozen├ş.

  

Mezi zaj├şmavou vychyt├ívku pat┼Ö├ş um├şst─Ťn├ş magnetu v ka┼żd├ęm sluch├ítku, d├şky ─Źemu┼ż je m┼»┼żete scvaknout dohromady a jednodu┼íe je skladovat ─Źi p┼Öen├í┼íet. V├Żrobce myslel i na fakt, ┼że se sluch├ítka v p┼Ö├şpad─Ť spojen├ş magnetem vypnou, aby nedoch├ízelo ke zbyte─Źn├ęmu pl├Żtv├ín├ş baterie.

Oproti minul├ęmu modelu┬áBeoplay H5, zde v├Żrobce vyladil p├ír nedostatk┼», na kter├ę si u┼żivatel├ę st─Ť┼żovali. Nap┼Ö├şklad nyn├ş je mo┼żn├ę sluch├ítka pou┼ż├şvat i p┼Öi nab├şjen├ş, co┼ż u p┼Öedchoz├şho modelu nebylo mo┼żn├ę. D├íle v├Żrobce vylep┼íil uchycen├ş, rozlo┼żil hmotnost, p┼Öidal nov├ę silikonov├ę ┼ípunty a nov─Ť p┼Öidal trojici tla─Ź├ştek a mikrofon pro p┼Öep├şn├ín├ş hudby a p┼Ö├şjem telefonn├şch hovor┼».

Cena sluch├ítek byla v├Żrobcem doporu─Źena na 7 890 korun a m─Ťla by b├Żt dostupn├í u vybran├Żch prodejc┼» v pr┼»b─Ťhu z├í┼Ö├ş. Co se t├Ż─Źe barevn├Żch kombinac├ş, tak jsou dostupn├í v ─Źern├ę a p├şskov├ę barv─Ť.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Student IT, fanou┼íek nov├Żch technologi├ş, kter├Ż se p┼Ö├şle┼żitostn─Ť v─Ťnuje fotografov├ín├ş. Aktu├íln─Ť preferuje opera─Źn├ş syst├ęm iOS, ale p┼Öedt├şm nepohrdl ┼ż├ídn├Żm Android za┼Ö├şzen├şm. Mezi jeho kon├ş─Źky pat┼Ö├ş recenzov├ín├ş nov├Żch za┼Ö├şzen├ş, t├íbor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim