reklama

Apple chystá chytré brýle za dva roky, chytré auto pak do roku 2025

Apple chystá chytré brýle za dva roky, chytré auto pak do roku 2025
2018-08-16T07:55:51+02:00
• 16. 8. 2018
2

Známého analytika Ming-Chi Kua asi není třeba víc představovat těm, kteří se o spekulace ohledně Apple produktů zajímají. Právě tento člověk přichází nyní se zajímavou zprávou, ve které nám odhaluje budoucí nové produkty Applu a především jejich přibližné datum odhalení.

První velký nový produkt mají být chytré brýle s rozšířenou realitou (AR). Tyto brýle skvěle zapadnou již do současné strategie, kdy Apple velmi investuje do AR a ve svém operačním systému nabízí tzv. ARKit. Ten slouží vývojářům k vytvoření různých her a aplikací využívající právě rozšířenou realitu. Takovýchto chytrých brýlí se v ekosystému Applu máme dočkat někdy v roce 2020.

Druhou velkou věcí má být Apple Car neboli auto od Applu. Ačkoliv poslední spekulace zmiňovaly, že tato kalifornská společnost vyvíjí spíše jen software pro autonomní vozidla, Kuo to vidí jinak. Ten věří, že se skutečně dočkáme celého auta, jelikož si prý Apple nechce nechat ujít šanci starat se jak o software, tak o hardware. Jedná se tedy v podstatě stejnou strategii, jakou používá u telefonů. Apple Car má být pak představeno někdy mezi rokem 2023 a 2025.

Krom toho známý analytik uvádí, že bude společnost více investovat do služeb. Můžeme tak očekávat růst Apple Music a iCloudu. Jak to nakonec bude, se ale dozvíme až v průběhu let. Příchod nových produktů do řady Applu je ale nevyhnutelný.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Matěj Vondráček

16. 8. 2018, 9:18

Přibližný datum – jako vážně?

Zdeněk Koutský

VIP 17. 8. 2018, 13:41

co se Vám nelíbí Matěji?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat