reklama

Huawei spouští vlastní hudební streamovací službu Huawei Music

Huawei spouští vlastní hudební streamovací službu Huawei Music
2018-07-25T12:58:31+02:00
• 25. 7. 2018
1

Čínský Huawei spouští vlastní streamovací hudební službu, obdobnou těm známým, jako je Spotify, Deezer a další. Huawei se i tak rozhodl spustit vlastní službu, stejně jako další výrobci telefonů, kteří mají svoji streamovací hudební služby, jako Google a Apple.

Prozatím jen na Blízkém východě

Prozatím na pěti trzích spustil Huawei svoji streamovací službu: Spojené Arabské Emiráty, Saudská Arábie, Egypt, Irák a Jordánsko. Předpokládá se plošnější rozšíření v brzké době. Jako promo akci se Huawei spojil se zpěvačkou Elissa, která pro tuto událost nazpívala speciální píseň Al Makhfi, která je dostupná zdarma pro všechny uživatele telefonů Huawei, kteří mají službu Huawei Music na svých telefonech ve zmíněných zemích se systémy EMUI 5.0, 5.1, 8.0 a 8.1.

„Jsme potěšeni, že jsme spustili službu Huawei Music Service pro naše blízkovýchodní uživatele. Naším cílem je přinést zákazníkům v této oblasti nejnovější a nejlepší hudební zážitek. Nová služba nabízí zábavné, uživatelsky přívětivé a plynulé streamování hudby, díky čemuž si posluchači mohou pohodlně vychutnat kvalitní hudbu na svých smartphonech,“ uvedl Justin Chen, obchodní zástupce pro Blízký východ.

Huawei Music

Aplikace Huawei Music je též dostupná ke stažení na novém webu, vztahujícím se ke spuštění nové služby. Na vlastní riziko stahujte zde. Předpokládáme i brzké rozšíření do dalších částí světa.

Zdroje: music.huaweimobilecloudservice.com, techradar.com, digitalstudiome.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Už někdo zkoušel? Stáhnout?

je to zdarma?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat