reklama

Vivo Nex dorazí ve třech verzích

Vivo Nex dorazí ve třech verzích
2018-06-06T15:39:28+02:00
• 6. 6. 2018

Tisková konference naplánovaná společností Vivo na 12. června v Šanghaji přinese dlouho očekávaný model NEX, který už spatřil světlo světa pod názvem Apex v únoru během veletrhu MWC v Barceloně. Zařízení tedy přejde z konceptu do hromadné výroby, a to rovnou ve třech různých variantách. Čínský výrobce téměř jistě posune laťku v nejvyšší třídě o další úroveň nahoru. Kromě povedeného designu se očekává kvalitní hardwarová sestava.

Hudba budoucnosti

Telefon získá OLED displej s FullHD+ rozlišením kolem. kterého nemají být žádné rámečky a pod ním bude ukryta čtečka otisků prstů. Přední kamerka má vyjíždět ze zadní části, přičemž sluchátko ukryje piezoelektrický reproduktor. Hlavní verze nabídne osmijádrový Snapdragon 845 napojený k 8GB paměti RAM a 256GB úložišti. Druhé provedení s názvem NEX S by mělo dostat slabší Snapdragon 710, 6GB paměť RAM, 128GB úložiště a přední kamerku umístěnou v bradě.

Poslední zástupce NEX A bude bez prozatímního upřesnění přizpůsoben pro prodej výhradně v Číně. Nicméně všechny tři modely obdrží USB typu C podporující rychlé nabíjení 5V/2A, 9V/2A a 10V/2.25A. Podle slov Vivo na sociální síti Sina Weibo telefon „vytváří futuristický zážitek“ a „snahu o dokonalost nikdy nezastaví“. Závěrem se proslýchá, že Vivo NEX pořídíte za cenu okolo 1 090 dolarů (tj. cca 24 120 Kč) a Vivo NEX S koupíte za částku zhruba 780 dolarů (tj. cca 17 261 Kč).

Zdroj: dealntech.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim