reklama

UMIDIGI Z2 – velkĂ˝ displej, stylovĂ˝ design, lákavá cena sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek

UMIDIGI Z2 – velkĂ˝ displej, stylovĂ˝ design, lákavá cena [sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek]
2018-06-13T17:24:42+01:00
• 12. 6. 2018
2

Telefon UMIDIGI Z2 je od pondÄ›lĂ­ v pĹ™edprodeji a zatĂ­m ÄŤĂ­sla hovoří jasnÄ› – o lákavou novinku je velkĂ˝ zájem. Obchod GearBest si navĂ­c pĹ™ipravil speciálnĂ­ slevu, dĂ­ky kterĂ© lze telefon zakoupit za 249,99 dolarĹŻ, coĹľ odpovĂ­dá zhruba 5500 korunám. PĹ™i pohledu na specifikace by pĹ™itom mnozĂ­ ÄŤekali mnohem vyšší částku, opak je však pravdou.

UMIDIGI Z2

UMIDIGI Z2 zaujme zejména velkým 6,2palcovým displejem s FullHD+ rozlišením. Výrobce se drží aktuálních trendů a nabízí displej přes téměř celou čelní stranu, pro senzory je zde výřez, ke kterému dnes také dost výrobců přistupuje.

Na telefonu je patrné, že se výrobce snaží dosáhnout kvalit těch nejlepších hráčů na trhu. Podobně jako Huawei P20 Pro nebo Honor 10 disponuje gradientním barevným efektem na skleněných zádech, podobně vysoko se šplhá i s výbavou, která zahrnuje výkonný procesor Helio P23, doplněný o 6 GB RAM a 64GB úložiště.

Zajímavostí je že UMIDIGI Z2 disponuje čtyřmi fotoaparáty. Dva nalezneme vzadu a dva vpředu. Obě dvojice nabízejí rozlišení 16 MPx + 8 MPx. Hlavní fotoaparát využívá senzoru od společnosti Samsung a je vyladěn k podávání dobrých výkonů i za špatného osvětlení. Přední kamerky pak pracují se senzorem od Sony a lze díky nim kromě focení selfie využívat rozpoznávání obličeje pro odemčení telefonu.

Jak již bylo zmíněno ze začátku, telefon je nabízen za mimořádnou akční cenu v předprodeji u GearBestu, přičemž limitované množství zleněných telefonů rychle ubývá. Zájemci mohou telefon zakoupit zde, lákavá je pak i nabídka dopravy zdarma.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Ivan Ĺ uhajda

13. 6. 2018, 10:49
Android aplikace

umidigi nebrat!!! osobni zkušenost.

Karel ÄŚapka

VIP 13. 6. 2018, 16:51
Android aplikace

Já ho měl a byl jsem s ním spokojený.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim