Pioneer uvedl na náš trh dvoje nová bezdrátová sluchátka

Pioneer uvedl na náš trh dvoje nová bezdrátová sluchátka
2018-06-15T07:14:54+02:00
• 15. 6. 2018

Asi každý někdy poslouchá hudbu do sluchátek, například když se nudí ve veřejné doopravě. Ale právě při poslechu hudby je občas velmi nepohodlné, když se vám všude motá drát. Proto se mnoho výrobců v poslední době zaměřilo na výrobu bezdrátových sluchátek, a to i společnost Pioneer. Ta skrze svého distributora pro Českou republiku představila dva nové modely bezdrátových sluchátek.

A co všechno umí?

První představený model sluchátek nese označení SE-CL6BT. Tato sluchátka nabídnou frekvenční rozsah od 20 Hz do 20 kHz. K přenosu hudby ze zařízení do sluchátek je využíván Bluetooth 4.1 s kodekem aptX, díky čemuž je zajištěn kvalitní přenos hudby až ze dvou zařízení. Baterie ve sluchátkách by dle výrobce měla vydržet 10 hodin přehrávání. Baterie se nachází v úchytu na oblečení, který je umístěn tak, aby bylo možné sluchátka přichytit v zadní části za krkem.

Druhý model se jmenuje SE-C7BT a disponují rozsahem 5 Hz do 22 kHz, což zajišťuje velmi dobrý basový základ. Samozřejmě disponují obdobnou technologií jako předchozí model. Mají však jednu funkci navíc, a to možnost spolu s aplikací v mobilním zařízení předčítat uživateli zprávy, a to i v češtině. Však na rozdíl od předchozího modelu vydrží v provozu 7 hodin. Ale nabídnou ještě možnost rychlého párování pomocí NFC technologie.

Co se týče cenovky za oba modely, tak cena by se měla zastavit na hodnotě 1 690 korun u oficiálního distributora.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat