iOS 13 „Yukon“ přinese vylepšení pro iPad

iOS 13 „Yukon“ přinese vylepšení pro iPad
2018-05-07T11:58:13+02:00
• 7. 5. 2018

Z tweetu, který sdílel zaměstnanec firmy Bloomberg Mark Gurman, můžeme vyčíst, na co se můžeme těšit v novém iOS 13. Podle Gurmana má update, který přijde příští rok na iPad, kódové označení „Yukon“. Domácí obrazovka tabletu by měla být kompletně přepracovaná. Také by se měla objevit aktualizovaná aplikace souborů. Další novinky se týkají také Apple Pencil.

Pokud jsou Gurmanova tvrzení pravdivá, přidá Apple záložky v aplikaci, které jsou v současné době používány v systému MacOS. Uživatelé si také budou moci zobrazit v módu Split View dvě aplikace současně. Jako odpověď na reakci jeho tweetu dále řekl, že iPhone by měl dostat, stejně jako iPad, redesing Springboardu.

Yukon přijde v roce 2019

Podle několika spekulací měly být některé novinky z „Yukonu“ dostupné již v letošním iOS 12. Místo toho se ale Apple rozhodl zaměřit na zlepšení výkonu a zabezpečení. Představení iOS 12 se dočkáme příští měsíc na WWDC 2018. Každoroční konference vývojářů budou probíhat od 4. do 8. června v Kongresovém centru McEnery v San Jose v Kalifornii.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Je mi 22 let a studuji Tělovýchovu+žurnalistiku v Olomouci. Mezi mé největší koníčky patří sport. Především ale fotbal a posilování. Rád jezdím na kole, plavu a běhám, baví mě i zimní sporty jako lyžování a hokej. Rovněž se zajímám o zdravý životní styl. Pochopitelně se zajímám i mobilní telefony.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat