Aktualizace mobilní verze Photoshopu přidává nové užitečné funkce

Aktualizace mobilní verze Photoshopu přidává nové užitečné funkce
2018-05-07T14:03:27+02:00
• 7. 5. 2018

Program na úpravu fotografií Photoshop od společnosti Adobe je velmi populárním nástrojem. Není tak divu, že se z desktop platformy přesunul i na tu mobilní. Dnešním dnem se právě do mobilní verze Express přesunul menší update. Co přinesl? To si rozebereme dále v článku.

Photoshop Express: Vignette efekt a další

Jak jsem již načal, do mobilní verze s názvem Express, přibyly nějaké nové nástroje. Ty by mohly být nápomocny k tomu upravit fotografii i jiným způsobem k obrazu svému.

Aktualizace s sebou přinesla zmíněný vignette efekt, automatická korekce perspektivy a možnost sdílení více obrázků přímo z galerie.

Vignette efekt je relativně populárním efektem, který má za úkol ztmavit obrázek po jeho stranách (viz obrázek). Posuvník pak slouží k redukci síly tmavého ohraničení. Efekt jistě znáte z obyčejného editoru, který pravděpodobně nabízí váš telefon, avšak je skvělé, že se tento efekt podíval i do Express verze Photoshopu.

Druhou novinkou je korekce perspektivy. Funkci jistě využijete na fotografie, které jsou nějakým nežádoucím způsobem nakloněny. Korekční funkce obrázek krásně narovná a fotografie tak získá tu správnou perspektivu.

Aktualizace v poslední řadě přináší i opravu některých chyb. Pokud jste se s nějakou setkali, pravděpodobně již byla opravena a nebude tvořit překážku v úpravě fotografií. Photoshop Express od Adobe stahujte plně zdarma z AppStore či Google Play.

logo-app Adobe Photoshop Express Adobe Zdarma ANDROID logo-app Adobe Photoshop Express:Editor Adobe Zdarma iOS

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jsem studentem 4. ročníku oboru informační technologie. Ve svém volném čase se věnuji psaní článků, kódování webů, vektorové grafice, občasnému hraní a hlavně své přítelkyni. Rád si pohraji i s hardwarem počítače, na který však nemám peníze.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat