reklama

Kompaktní dron za 400 korun sponzorovaný článek

Kompaktní dron za 400 korun [sponzorovaný článek]
2018-02-01T07:09:55+01:00
• 1. 2. 2018

V dnešní době se do podvědomí lidí dostává především virtuální realita, ale ještě jedno odvětví se začíná rozrůstat, a to drony. Nyní máte možnost získat kompaktní dron K130 již za 400 korun, stačí v e-shopu Cafago.com zadat slevový kód.

Specifikace dronu

Jedná se o malého kompaktního drona v originálním tvaru vajíčka, díky čemuž vás dron zaujme již na první pohled. K130 disponuje šesti gyroskopickými senzory pro zajištění bezproblémového letu a kvalitní kontrolu nad dronem. K samotnému ovládání máte dvě možnosti, buď používat přiložený ovladač, nebo přes aplikaci dron řídit mobilním telefon. Samotný dron má dle výrobce dolet až 40 metrů. Ve vzduchu dron vydrží 6,5 minuty díky baterii o kapacitě 200 mAh.

Dron má standardní letové dovednosti jako let rovně, zpět nebo klesání a stoupání. Mezi zajímavou vlastnost patří tlačítko automatického návratu, které dovede dron zpět na pozici, kde vzlétl. E-shop nabízí dron ve dvou variantách, a to model se zabudovanou kamerkou a bez. Zabudovaná kamerka u dražšího modelu však není nijak závratná, jedná se o čip s rozlišením 0,3 Mpix. Což ale bez problému vystačí na primitivní záběry a při ovládání se alespoň lépe zorientujete.

Pokud máte o dron zájem stačí navštívit stránky e-shopu Cafago.com a objednat si jej. Společnost nám poskytla dva slevové kupóny, a to RM02 pro variaci s kamerkou a RM03 pro model bez kamerky. Pří zadání kupónu získáte slevu až 60 %, nabídka je však časově omezená, tak neváhejte příliš dlouho.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim