reklama

Odolná kvadrokoptéra JJRC H48 do kapsy za úžasných 220 Kč! sponzorovaný článek

Odolná kvadrokoptéra JJRC H48 do kapsy za úžasných 220 Kč! [sponzorovaný článek]
2017-12-03T11:08:08+01:00
• 1. 12. 2017

Kvadrokoptéry jsou hitem dneška i zítřka. Existuje nespočet modelů, které můžete sehnat na internetu. Pokud nevíte, zda pro vás budou tou pravou zábavou, můžete si už do týdne ode dneška zalétat s kvalitní kvadrokoptérou JJRC H48 Mini.

Tato kapesní kvadrokoptéra je vhodná pro všechny. Její ovládání je jednoduché a díky šestiosému gyroskopu má dokonalou stabilitu. Odolné tělo zaručuje výbornou výdrž proti mechanickému poškození. I přes svou jednoduchost s ní každý dokáže dělat 360 stupňové obraty a salta.

JJRC H48 aneb Co všechno získáte za 220 Kč?

Tělo je vyrobeno z kvalitního a především odolného ABS plastu, jež odolá i těm nejtěžším nárazům. Vrtule kvadrokoptéry jsou dokonale ohebné a tak se nemusíte bát jejich poškození. K tomu přispívají i ochranné rámečky kolem vrtulí. I přes to výrobce do balení přidává náhradní 4 vrtule.

Velikost kvadrokoptéry je 13 x 13 cm a tloušťka činní pouhých 2,5 cm. Je tedy vhodná především do vnitřních prostor či domácností kde s ní lze snadno manévrovat. O rozbitý nábytek se ale bát nemusíte, kvadrokoptéra váží pouhých 13 gramů.

Zařízení je napájeno baterií o kapacitě 100mAh, což vystačí na 5 minut letu. Nabíjení trvá 40 minut. Výhodou této kvadrokoptéry je, že ji lze nabíjet buď skrze samotný ovladač, nebo skrze USB (není obsahem balení). Samotnou baterii lze tedy snadno vyměňovat a pořídit si jich více.

Tato moderní hračka přichází ve dvou barevných provedeních – ve výrazně zelené nebo mořsky modré. Ovládání je velice jednoduché a stačí vám jen pár tlačítek ke kompletnímu ovládnutí všech funkcí. Ovladač a kvadrokoptéra pracuje ve frekvenčním pásmu 2.4 GHz a vše je řízeno skrze infračervený paprsek. Třešničkou na dortu je podsvícení kvadrokoptéry při kterém je noční létání opravdový zážitek.

Pokud nevíte co k vánocům vašim blízkým, pořiďte jim tuto kvadrokoptéru vhodnou pro všechny, nyní za skvělou cenu 9,99 dolarů, což je v přepočtu 218 korun. Pokud navíc použijete náš speciální slevový kupón JWDDBBWP, zaplatíte jen 8,99 dolarů. Navíc s poštovným zdarma.

Vlastnosti kvadrokoptéry JJRC H48 Mini

  • Rozměry a hmotnost: 13 x 13 x 2,5 centimetrů, 13 gramů
  • Doba letu a nabíjení: Let přibližně 4-6 minut, nabíjení 30-50 minut
  • Letové schopnosti: Let vpřed/vzad, zatočit vlevo/vpravo, boční let vlevo/vpravo, stoupání a klesání, rychlý let vpřed, 360 stupňová otočka
  • Dosah: 15 metrů
  • Obsah balení: 1x Kvadrokoptéra JJRC H48, 1x ovladač, 1x 3.7V 100mAh 35C Lipo baterie, 4x náhradní vrtule, 1x uživatelský manuál
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim