reklama

Google zveřejnil nejlepší aplikace a hry roku 2017

Google zveřejnil nejlepší aplikace a hry roku 2017
2017-12-01T13:44:20+01:00
• 1. 12. 2017
2

Google čas od času zveřejní v Obchodě Play speciální edice aplikací a her, které se vyznačují třeba kvalitou. Například je k dispozici již delší dobu sekce Indie her, kde můžete objevit zajímavé tituly od malých nezávislých studií.

Nyní se Google pochlubil nejlepšími aplikacemi a hrami za rok 2017. Bohužel již konkrétně neudáví kritéria, jak byly jednotlivé tituly vybírány. I proto možná objevíte v seznamu aplikace nebo hry, o kterých jste ještě neslyšeli.

Nejlepší hry 2017

Na prvním místě mezi hrami najdeme titul A Girl Adrift nabízející otevřený svět s prvky RPG. Další hra s názvem After the End: Forsaken Destiny má za úkol provětrat mozkové závity a na třetím místě je Alia Bhatt: Star Life, kde se hráč snaží uspět v Bollywoodu. Až na čtvrtém místě se objevuje známější hra – Angry Birds Evolution. Kompletní seznam najdete v Obchodě Play.

logo-app A Girl Adrift DAERISOFT Zdarma ANDROID logo-app After the End: Forsaken Destiny NEXON M Inc. 109,99 Kč ANDROID logo-app Alia Bhatt: Star Life Moonfrog Zdarma ANDROID logo-app Angry Birds Evolution Rovio Entertainment Ltd. Zdarma ANDROID

Nejlepší aplikace 2017

U aplikací není situace jiná. Na prvním místě je 112 Acil Yardım Butonu, což je turecká obdoba české aplikace Záchranka. Na druhé příčce je Zhubněte za 30 dnů a třetí aplikace se věnuje sportu. Známější titul najdeme například až na 5. místě – Adobe Photoshop Sketch. Kompletní seznam najdete v Obchodě Play.

logo-app 112 Acil Yardım Butonu T.C. Sağlık Bakanlığı Zdarma ANDROID logo-app Zhubněte za 30 dnů Simple Design Ltd. Zdarma ANDROID logo-app 7 Minuta Tréninku Simple Design Ltd. Zdarma ANDROID logo-app Adobe Photoshop Sketch Adobe Zdarma ANDROID

Zdroj: pocket-lint.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lukas Knop

1. 12. 2017, 14:30

Nevím, jak je myšleno první místo atd., ale ty hry jsou řazeny dle abecedy. Jen pro pořádek. Aby 1.místo nebylo někým myšleno jako 1.místo :-)

Martin Lendvay

2. 12. 2017, 20:53
Android aplikace

Presne tak, je to zoradené podľa abecedy, čiže vety v článku o tom, čo je na akom mieste je dosť zavádzajúce.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim