reklama

Garmin představil vívofit 4, měřič aktivit s barevným displejem a výdrží baterie přes rok

Garmin představil vívofit 4, měřič aktivit s barevným displejem a výdrží baterie přes rok
2017-12-29T08:10:29+02:00
• 29. 12. 2017
2

Celosvětově známá společnost Garmin, která se mimo jiné do paměti nás všech zapsala díky svým mapovým podkladům, představila svůj zcela nový měřič aktivit. Jedná se o speciální „tracker“ pod názvem Garmin vívofit 4.

Nový měřič aktivit v podobě Garmin vívofit 4 disponuje malým, zato barevným displejem, což je u této kategorie produktů neobvyklé. Největší chloubou celého zařízení je jednoznačně životnost baterie. Podle výrobce vydrží vívofit 4 na jedno nabití déle než rok. To je až výjimečné číslo, vzhledem k tomu, že je produkt vybaven barevným displejem.

Garmin vívofit 4 zaujme také plavce

Aktivní sportovce jistě potěší informace, že je tento měřič aktivit vhodný také pro plavání a sprchování. Vedle sledování základních aktivit umožňuje vívofit 4 analyzovat spánek a intenzitu minut. Mezi jeho další funkce patří například také odpočítávající časovač, stopky, budík, informace o počasí a funkce v podobě Vyhledávat v telefonu.

Nový měřič aktivit v podobě vívofit 4 od společnosti Garmin bude v prodeji hned v několika barvách. Budete tak mít možnost si vybrat mezi bílou, Limegreen Speckled a černou variantou. Cena samotného produktu činí 80 amerických dolarů, což je v přepočtu necelých 1 700 Kč bez DPH. Zakoupit si jej můžete už nyní na Amazonu. Navíc jsou k dispozici také vyměnitelné pásky, které se samostatně prodávají za 20 amerických dolarů (zhruba 420 Kč bez DPH).

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jiri Chylinsky

16. 1. 2018, 10:06

Již mám už druhý týden a nemůžu si jej vynachválit. Překvapila i aplikace v češtině.

Ale nemaji xlarge, takze pro me na pendrek… Nechapu proc delaji sport naramky pro sportovce kdyz maji velikost pro slecinky a ne poradne chlapy…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat