Garmin představil vívofit 4, měřič aktivit s barevným displejem a výdrží baterie přes rok

Garmin představil vívofit 4, měřič aktivit s barevným displejem a výdrží baterie přes rok
2017-12-29T08:10:29+02:00
• 29. 12. 2017
2

Celosvětově známá společnost Garmin, která se mimo jiné do paměti nás všech zapsala díky svým mapovým podkladům, představila svůj zcela nový měřič aktivit. Jedná se o speciální „tracker“ pod názvem Garmin vívofit 4.

Nový měřič aktivit v podobě Garmin vívofit 4 disponuje malým, zato barevným displejem, což je u této kategorie produktů neobvyklé. Největší chloubou celého zařízení je jednoznačně životnost baterie. Podle výrobce vydrží vívofit 4 na jedno nabití déle než rok. To je až výjimečné číslo, vzhledem k tomu, že je produkt vybaven barevným displejem.

Garmin vívofit 4 zaujme také plavce

Aktivní sportovce jistě potěší informace, že je tento měřič aktivit vhodný také pro plavání a sprchování. Vedle sledování základních aktivit umožňuje vívofit 4 analyzovat spánek a intenzitu minut. Mezi jeho další funkce patří například také odpočítávající časovač, stopky, budík, informace o počasí a funkce v podobě Vyhledávat v telefonu.

Nový měřič aktivit v podobě vívofit 4 od společnosti Garmin bude v prodeji hned v několika barvách. Budete tak mít možnost si vybrat mezi bílou, Limegreen Speckled a černou variantou. Cena samotného produktu činí 80 amerických dolarů, což je v přepočtu necelých 1 700 Kč bez DPH. Zakoupit si jej můžete už nyní na Amazonu. Navíc jsou k dispozici také vyměnitelné pásky, které se samostatně prodávají za 20 amerických dolarů (zhruba 420 Kč bez DPH).

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Jiri Chylinsky

16. 1. 2018, 10:06

Již mám už druhý týden a nemůžu si jej vynachválit. Překvapila i aplikace v češtině.

Ale nemaji xlarge, takze pro me na pendrek… Nechapu proc delaji sport naramky pro sportovce kdyz maji velikost pro slecinky a ne poradne chlapy…

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat