reklama

DJI Phantom 3: Získejte více než stodolarovou slevu na celosvětově oblíbený dron! sponzorovaný článek

DJI Phantom 3: Získejte více než stodolarovou slevu na celosvětově oblíbený dron! [sponzorovaný článek]
2017-11-15T07:45:24+01:00
• 15. 11. 2017
3

Ve spojení s internetovým obchodem Gearbest.com pro vás připravujeme nejrůznější slevové akce, a to jak na mobilní telefony, tak také na nejrůznější příslušenství. Nyní jsme si pro vás připravili zbrusu novou akci na celosvětově oblíbený dron DJI Phantom 3. A pozor, slevový kupón má více než stodolarovou hodnotu!

DJI Phantom 3 Standard řídí miniaturní počítač, který dronu na základě analýzy rychlosti letu a dat, získaných pomocí automatických senzorů, pomáhá překonat všechny překážky, s nimiž se při své práci musí potýkat profesionální kameramani a fotografové. Přístroj je vyroben z lehkého, vysoce odolného plastu a disponuje čtyřmi na sobě nezávislými motory, které vám umožní stabilní vzdušnou manipulaci i za méně příznivých letových podmínek.

Pro snímání kvalitních videí a fotografií dronu slouží skvělá 2.7K kamera s čočkou disponující 94° zorným polem. Ta umožňuje zachytit čisté nezkreslené záběry s vysokým rozlišením a živými barvami. DJI Phantom 3 Standard se ovládá pomocí intuitivního dálkového ovladače, jenž disponuje širokou paletou výhod – kromě ergonomické rukojeti je vybaven tlačítky pro nahrávání videí nebo pořizování fotografií.

DJI Phantom 3: GEARBEST NABÍZÍ SPECIÁLNÍ SLEVU

Pokud vás zaujme skvěle vybavený dron DJI Phantom 3 Standard, můžete dokonce získat i stodolarovou slevu, a to díky našemu slevovému kupónu. Při objednávce stačí zadat LENNY60. Po uplatnění kupónu zaplatíte 380 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 8 360 Kčz původních 501,99 amerických dolarů (11 043 Kč).

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Jan Roháč

15. 11. 2017, 11:33
Android aplikace

Gearbest má službu EU Express, mělo by to přijít bez cla a daně. Ale na různých fórech jsou různý názory a zkušenosti na tuto službu.

jak je to se clem? dph? nebo maji EU sklad? tusim ze tomtop.com pry dph,clo zaplati za vas…nevite o tom neco?

osobne cekam na dji spark fly more combo uz se dal sehnat za 585$

Karel Čapka

VIP 15. 11. 2017, 10:45
Android aplikace

Dobrý den, zeptáme se vám :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim