reklama

DJI Phantom 3: Získejte více než stodolarovou slevu na celosvětově oblíbený dron! sponzorovaný článek

DJI Phantom 3: Získejte více než stodolarovou slevu na celosvětově oblíbený dron! [sponzorovaný článek]
2017-11-15T07:45:24+02:00
• 15. 11. 2017
3

Ve spojení s internetovým obchodem Gearbest.com pro vás připravujeme nejrůznější slevové akce, a to jak na mobilní telefony, tak také na nejrůznější příslušenství. Nyní jsme si pro vás připravili zbrusu novou akci na celosvětově oblíbený dron DJI Phantom 3. A pozor, slevový kupón má více než stodolarovou hodnotu!

DJI Phantom 3 Standard řídí miniaturní počítač, který dronu na základě analýzy rychlosti letu a dat, získaných pomocí automatických senzorů, pomáhá překonat všechny překážky, s nimiž se při své práci musí potýkat profesionální kameramani a fotografové. Přístroj je vyroben z lehkého, vysoce odolného plastu a disponuje čtyřmi na sobě nezávislými motory, které vám umožní stabilní vzdušnou manipulaci i za méně příznivých letových podmínek.

Pro snímání kvalitních videí a fotografií dronu slouží skvělá 2.7K kamera s čočkou disponující 94° zorným polem. Ta umožňuje zachytit čisté nezkreslené záběry s vysokým rozlišením a živými barvami. DJI Phantom 3 Standard se ovládá pomocí intuitivního dálkového ovladače, jenž disponuje širokou paletou výhod – kromě ergonomické rukojeti je vybaven tlačítky pro nahrávání videí nebo pořizování fotografií.

DJI Phantom 3: GEARBEST NABÍZÍ SPECIÁLNÍ SLEVU

Pokud vás zaujme skvěle vybavený dron DJI Phantom 3 Standard, můžete dokonce získat i stodolarovou slevu, a to díky našemu slevovému kupónu. Při objednávce stačí zadat LENNY60. Po uplatnění kupónu zaplatíte 380 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 8 360 Kčz původních 501,99 amerických dolarů (11 043 Kč).

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Android aplikace

Gearbest má službu EU Express, mělo by to přijít bez cla a daně. Ale na různých fórech jsou různý názory a zkušenosti na tuto službu.

jak je to se clem? dph? nebo maji EU sklad? tusim ze tomtop.com pry dph,clo zaplati za vas…nevite o tom neco?

osobne cekam na dji spark fly more combo uz se dal sehnat za 585$

Karel Čapka

VIP 15. 11. 2017, 10:45
Android aplikace

Dobrý den, zeptáme se vám :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim