reklama

PrvnĂ­ Google ARCore aplikace v ObchodÄ› Play

PrvnĂ­ Google ARCore aplikace v ObchodÄ› Play
2017-09-06T06:51:04+01:00
• 6. 9. 2017

Minulý týden jsme se dočkali představení Google ARCore, což je vlastně softwarové řešení pro vytváření aplikací pro rozšířenou realitu. Hlavní výhodou je, že zde není potřeba specifických dodatečných senzorů, jako je tomu u zařízení v rámci projektu Tango. Nyní jsme se dočkali první aplikace v Obchodě Play, která byla postavena na tomto novém SDK.

Novinka se jmenuje Atom Visualizer for ARCore Preview a její hlavní účel je čistě výukový. Uživateli zobrazí jakýkoliv prvek s periodické tabulky v rámci rozšířené reality. Princip a účel je velmi jednoduchý, ale co čekat od první aplikace svého druhu, která se dostává mezi uživatele.

BohuĹľel aplikace nenĂ­ dostupná pro všechny. SamotnĂ˝ projekt Google ARCore se nacházĂ­ ve stavu preview a jsou podporovány jen dva typy zařízenĂ­ – Galaxy S8 a Pixel (XL). Pokud si chcete tuto novinku vyzkoušet na svĂ©m mobilu, budete muset prvnĂ­ stáhnout ARCore Services (lze provĂ©st side-load APK) a následnÄ› nainstalovat APK novĂ© aplikace. Do toho by se mÄ›li pouštÄ›t ale jen zkušenÄ›jší uĹľivatelĂ©.

logo-app Atom Visualizer for ARCore Preview Signal Garden Zdarma ANDROID

Zdroj: ausdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim