reklama

ZTE V0840 – prostá klasika pro nenáročné

ZTE V0840 – prostá klasika pro nenáročné
2017-07-17T08:40:55+01:00
• 17. 7. 2017

Dva na sobě nezávislé zdroje začínají informovat o dalším mobilním zařízení od společnosti ZTE, které se v současné době skrývá pouze pod kódovým označením V0840. První specifikace přinesla databáze čínského telekomunikačního úřadu TENAA a k němu se hned následně připojil známý benchmark Geekbench. Zveřejněné výpisy z obou zdrojů mu dávají nálepku průměrného telefonu pro uspokojení základních potřeb.

ZTE V0840 údajně zabírá 5palcový displej s HD rozlišením, pod kterým poběží čtyřjádrový procesor Snapdragon 425 od Qualcommu, k němuž je napojen grafický čip Adreno 308. Klíčovou výbavu podtrhuje 3GB operační paměť RAM a úložiště ve variantě 16 nebo 32 GB. V každém případě by se mohl objevit slot pro paměťové microSD karty. Celkovou výdrž bude mít asi pod kontrolou baterie o velikosti 2 500 mAh.

Momentálně dostupný seznam specifikací uzavírá přední 5megapixelová kamerka a dva senzory fotoaparátu vzadu, kde jeden z nich bude mít maximální rozlišení 8 megapixelů. Prodejní cena či datum oficiálního představení zatím neznáme, ale následující týdny ne-li měsíce ukážou snad více.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim