reklama

ZTE V0840 – prostá klasika pro nenáročné

ZTE V0840 – prostá klasika pro nenáročné
2017-07-17T08:40:55+01:00
• 17. 7. 2017

BARCELONA, SPAIN - FEBRUARY 22: A logo sits illuminated outside the ZTE pavilion on the opening day of the World Mobile Congress at the Fira Gran Via Complex on February 22, 2016 in Barcelona, Spain. The annual Mobile World Congress hosts some of the world's largest communications companies, with many unveiling their latest phones and wearables gadgets. (Photo by David Ramos/Getty Images)

Dva na sobě nezávislé zdroje začínají informovat o dalším mobilním zařízení od společnosti ZTE, které se v současné době skrývá pouze pod kódovým označením V0840. První specifikace přinesla databáze čínského telekomunikačního úřadu TENAA a k němu se hned následně připojil známý benchmark Geekbench. Zveřejněné výpisy z obou zdrojů mu dávají nálepku průměrného telefonu pro uspokojení základních potřeb.

ZTE V0840 údajně zabírá 5palcový displej s HD rozlišením, pod kterým poběží čtyřjádrový procesor Snapdragon 425 od Qualcommu, k němuž je napojen grafický čip Adreno 308. Klíčovou výbavu podtrhuje 3GB operační paměť RAM a úložiště ve variantě 16 nebo 32 GB. V každém případě by se mohl objevit slot pro paměťové microSD karty. Celkovou výdrž bude mít asi pod kontrolou baterie o velikosti 2 500 mAh.

Momentálně dostupný seznam specifikací uzavírá přední 5megapixelová kamerka a dva senzory fotoaparátu vzadu, kde jeden z nich bude mít maximální rozlišení 8 megapixelů. Prodejní cena či datum oficiálního představení zatím neznáme, ale následující týdny ne-li měsíce ukážou snad více.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim