reklama

Hodinky iMCO Watch mají v sobě asistentku Alexu

Hodinky iMCO Watch mají v sobě asistentku Alexu
2017-07-26T17:36:05+01:00
• 17. 7. 2017

Hlasová asistentka Alexa od společnosti Amazon se poprvé objevila na hodinkách CoWatch v dubnu loňského roku a její další zastávka patří novým chytrým hodinkám s názvem iMCO Watch, které se právě teď oficiálně odhalují široké veřejnosti. Novinka si vysloužila kvalitní materiály u celé konstrukce nebo poměrně vydařenou výbavu. Avšak může trochu zklamat vlastní operační systém namísto rozšířeného Androidu Wear.

Díky asistence Alexa můžete hlasem získat například aktuální informace o počasí, lze ovládat chytré doplňky ve vaší domácnosti či vyhledávat další potřebné informace. Dále součástí hodinek je AMOLED displej s rozlišením 400 x 400 pixelů, pod nímž běží dvoujádrový procesor od neznámého dodavatele taktovaný na frekvenci 1,2 GHz, 1GB operační paměť RAM a interní úložiště má v základu velikost 8GB.

Mezi ostatní funkce patří akcelerometr, gyroskop, magnetometr a snímač srdeční frekvence. Konstrukce byla kompletně vyrobena z nerezové oceli a navíc je odolná vůči vodě či prachu. Asistentku Alexu aktivujete přes ikonu na displeji nebo stisknutím tlačítka, takže neexistuje žádná aktivace hlasem, jako je u zařízení Amazon Echo. Softwarovou stránku zajišťuje systém Chronologics OS postavený na platformě Android, který podporuje Android a iOS zařízení.

Nakonec v prodeji jsou dvě barevné varianty (černé, stříbrné) za cenu okolo 232 dolarů (tj. cca 5 275 Kč bez daně).

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim