reklama

Huawei k 30. výročí KFC připravil nové zařízení

Huawei k 30. výročí KFC připravil nové zařízení
2017-07-14T07:00:29+01:00
• 14. 7. 2017

Společnost Huawei společně s řetězcem rychlého občerstvení KFC slaví jubilejní 30. výročí a k této speciální příležitosti uvádí telefon pod názvem KFC Smartphone. Zatímco KFC slaví 30 let od otevření první restaurace v Pekingu, tak i čínský výrobce má za sebou přesně 30 let od svého založení. Nejedná ani tolik o zbrusu nové zařízení jako o model, který byl jen výrazně upraven po stránce designového zpracování.

Telefon je oděn do výrazně červeného odstínu a záda doplňuje podobizna charakteristického plukovníka Colonela Harlanda Davida Sanderse, jakožto zakladatele značky KFC. Jeho výbava zahrnuje 5,5palcový IPS LCD displej s HD rozlišením, osmijádrový procesor Snapdragon 435 od Qualcommu, 3GB operační paměť RAM, 32GB úložiště nebo 12megapixelový fotoaparát. Tuto sestavu lze přirovnat k modelu Enjoy 7 Plus či Y7 Prime.

Předinstalovaná aplikace KFC nabízí vlastní jukebox K-Music dovolující uživatelům pouštět hudbu podle vlastního výběru na přání v restauracích. Z výrobních linek vyjede pouze limitovaná edice ve výši 5 000 kusů a půjde zakoupit v obchodě Tmall Store a aplikaci KFC v čínské mutaci. Cenovka začíná u hranice 1 991 čínských jüanů (tj. cca 6 730 Kč bez daně). Nicméně by oslavě slušela marketingová podpora v Japonsku, kde pojídat jídlo z KFC je bráno jako tradice během Vánoc.

Zdroj: campaignasia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim