Vychází nová aplikace Airbank pro Android i iOS aktualizováno

Vychází nová aplikace Airbank pro Android i iOS [aktualizováno]
2017-07-28T10:25:24+02:00
• 28. 7. 2017
2

Aktualizováno 28. 7.

Po více jak dvou týdnech jsme se dočkali nové aplikace banky AirBank. Kromě změny názvu přináší i nový design a například podporu čteček otisků prstů. Banka oficiálně uvádí tyto novinky:

  • Na zařízeních s Androidem a iOS se do aplikace nově přihlásíte i pomocí otisku prstu. Pokud si tuhle možnost nastavíte, budete platby potvrzovat jednoduchým podpisovým heslem.
  • Ve verzi pro iOS najdete vylepšený Chytrý přehled, tedy úvodní obrazovku s přehledem zůstatků na svých účtech, půjček nebo stavu bonusového úročení.
  • Verze pro Android prošla kompletní grafickou přeměnou a kromě nového Chytrého přehledu v ní najdete i nové přehledy běžného a spořícího účtu, plateb nebo půjček, vylepšené obrazovky Šanonu a kódu pro výběr u Sazky, novou mapu a další novinky.
  • U každého našeho bankomatu najdete v aplikaci informace, zda umožňuje i vklad, nebo jen výběr, a jeho případnou provozní dobu. Stejně tak se dozvíte, jestli je bankomat bezbariérový.

logo-app My Air Air Bank a.s. Zdarma ANDROID logo-app My Air CZ Developer Zdarma iOS

Původní článek 12. 7.

V roce 2013 jsme se dočkali mobilní aplikace banky AirBank. Dva roky na to se dočkali i majitelé Windows Phone zařízení. Dlouho jsme zde neměli nějaké novinky, ale naštěstí se jedna větší připravuje na konec července. Konkrétně se dočkáme slibované funkce pro čtení otisků prstů.

V aplikaci pro Android přibude ještě několik novinek, ale tou hlavní bude změna názvu. Takže na konci tohoto měsíce bude aplikace přejmenovaná na My Air a v Obchodě Play bude od dceřiné společnosti My Air a.s. Pro koncové uživatele se nic nemění, vše získají prostřednictvím aktualizace.

Kromě těchto dvou zásadních novinek se změní i design aplikace. Ten je již viditelný na oficiální stránkách, přičemž vám exkluzivně přinášíme detailnější pohled na dva snímky obrazovek. Verze pro iOS si bude ještě muset počkat na nový vzhled. Se změnou vzhledu se nepočítá u Windows Phone verze.

Během tohoto roku bychom se měli dočkat i lepšího způsobu bezkontaktního placení, jak nám banka prozradila v našem souhrnu.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Erik Bezeréti

28. 7. 2017, 11:23

Tak jsem aktualizoval, spustil a na první pohled to vypadá dobře. Uvidíme, jak bude vše fungovat, bude to zase trochu o zvyku. Za mě ale palec nahoru ;-).

Jan Roháč

12. 7. 2017, 15:22

Přihlašování přes čtečku otisků prstů opravdu chybělo. Což jsem vlastně i před dlouhým časem reportoval na Google Play. Na novou vizáž jsem zvědavý. Uvidíme, co z toho nakonec vyleze, aby to nakonec nedopadlo jako aplikace České Pošty……

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat