reklama

Geekbuying: R-TV BOX S10 s Android TV právě nyní ve slevě sponzorovaný článek

Geekbuying: R-TV BOX S10 s Android TV právě nyní ve slevě [sponzorovaný článek]
2017-07-28T10:21:19+01:00
• 28. 7. 2017

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

 

Akce probíhá do konce letních prázdnin, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí nyní můhou být například hodinky Huami Amazfit, a to za cenu 79,99 dolarů, což je v přepočtu asi 1 999 korun. Parádní cenu internetový obchod nastavil také na produkt pod názvem R-TV BOX, jenž nyní zakoupíte za příjemnějších 62,33 dolarů, což je v přepočtu asi 1 558 korun.

R-TV BOX

Na trhu existuje hned několik slušných a dobře vypadajících Android TV boxů. Ty nabízejí nejrůznější možnosti, které ocení nejeden majitel Android telefonu či tabletu. Pomocí takového boxu lze například streamovat filmy či dokonce televizní pořady z online zdrojů. Nicméně, pokud hledáte ten nejlepší, jenž disponuje KODI 17.4, jasnou volbou je R-TV BOX S10.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim