reklama

Dnes Apple představí iOS 11 a možná nový iPad + jak sledovat livestream

Dnes Apple představí iOS 11 a možná nový iPad + jak sledovat livestream
2017-06-05T07:00:00+02:00
• 5. 6. 2017

Již dnes v podvečer začíná tradiční vývojářská konference WWDC. V rámci jejího zahájení se v 19:00 koná keynote, kde každoročně představuje Apple nové verze svých operačních systémů. Letos se tak dočkáme iOS 11, watchOS 4 a macOS 10.13. Krom toho pravděpodobně dojde k představení nového iPadu a Siri reproduktoru.

Konkrétně bychom se měli dočkat představení nového iPadu Pro s úhlopříčkou 10,5 palce a 12,9 palce, přičemž první zmínění nabídne téměř bezrámečkový design. Dále reproduktoru Siri, který má konkurovat Google Home. S tím souvisí i to, že Siri by měla být zase o něco chytřejší. iOS 11 se pak ponese pravděpodobně pouze v evoluce dnešní verze, razantní změny nečekáme.

Oficiálně můžete akci sledovat na iOS zařízeních v Safari, na počítačích Mac také v Safari anebo na Windows 10 v prohlížeči Microsoft Edge. Pokud tedy jedno z těchto zařízení máte, můžete sledovat akci na tomto odkazu. Pokud máte Apple TV, pak lze stream sledovat i tam v příslušné aplikaci. Pokud však nemáte nic takového, lze live-stream naladit také za pomocí přehrávače:

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim