reklama

Honor 9 bude představen 23. května, spolu se třemi dalšími modely

Honor 9 bude představen 23. května, spolu se třemi dalšími modely
2017-05-18T07:30:03+01:00
• 18. 5. 2017

Čínský Huawei před několika hodinami tiše představil model Y7, o čemž jsme vás mimo jiné informovali prostřednictvím článku. Nyní je však čas na další zařízení, a to vlajkovou loď divize Honor. Aktuálně je v prodeji nejvyšší verze, a to Honor 8 z loňského roku.

Jedna z největších čínských společností se však chytá představit nový vlajkový model, jenž bude odhalen již 23. května. Nikoho zřejmě nepřekvapí, že novinka bude i letos pokračovat v zaběhlé číselné řadě. Ano správně, řeč je o telefonu pod názvem Honor 9.

Zajímavé je, že se dočkáme hned dvou oficiálních představení – nejprve v čínském Pekingu (23. května) a až poté v Evropě. Pro Evropu je stanoveno datum představení na 27. června a premiéra se odehraje v německém Berlíně. Poměrně nedávno se nad výbavou telefonu jen spekulovalo. Dle uniklých informací bychom s největší pravděpodobností měli očekávat 5,2palcový displej s FullHD rozlišením. Srdcem zařízení pak bude procesor Kirin 960, interní úložiště s kapacitou 32 nebo 64 GB, a 4 či 6 GB operační paměti.

Na zadní straně bude umístěn obrovský duální fotoaparát s rozlišením 20 Mpx a 12 Mpx. Perfektní zprávou je také dostupnost 3,5 mm jack konektoru pro připojení sluchátek. Cena by se měla pohybovat okolo 399 eur, což je v přepočtu asi 11 000 Kč bez DPH.

To však není vše, co má Huawei v rukávu. Těšit se můžeme rovnou na tři další smartphony, mezi nimiž bude pravděpodobně i Honor 6A, levnější alternativa nedávno uvedeného Honoru 6C. Zbylé novinky jsou zatím neznámé.

Zdroje: gsmarena.com, pocketnow.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim