TomTom uvedl nový náramek Touch Cardio

TomTom uvedl nový náramek Touch Cardio 2017-2-16

Trh s nositelnými zařízeními se rozšiřuje o jeden nový přírůstek od společnosti TomTom. Novinka dostala název Touch Cardio a hned v úvodu se hodí zmínit, že v portfoliu nenahrazuje již dříve představený model Touch. Holandský výrobce jej zařadí spíše mezi cenově dostupné alternativy, aby si více rozšířil uživatelskou základnu. Případné majitele potěší celá řada potřebných funkcí pro sledování sportovních aktivit.

Součástí chytrého náramku je dotykový OLED displej, na němž si můžete prohlížet nasbírané hodnoty za celý cen. Ze základních funkcí se hodí zmínit možnost měření ušlých kroků, sledovat spálené kalorie nebo monitorovat váš spánek během noci. Zespodu najdete snímač tepové frekvence, který vás dokáže kontrolovat celý den. Díky tomu sice budete mít přesnější informace, ale to se určitě odrazí citelně na výdrži baterie.

Pokud vám nestačí informace z displeje, tak podrobnější statistiky lze najít v doprovodné aplikaci TomTom Sport, která teprve nedávno prošla výraznou proměnou. Jediným rozdílem oproti modelu Touch je absence měření podílu tělesného tuku a svalové hmoty. Náramek Cardio Touch půjde do celosvětového prodeje v příštím měsící za cenu 89,99 liber, což po přepočtu vychází na 2 853 Kč bez daně.

KategorieČlánkyOstatní
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.