reklama

Ulefone Gemini 4G – phablet v předprodeji sponzorovaný článek

Ulefone Gemini 4G – phablet v předprodeji [sponzorovaný článek]
2017-01-25T07:01:20+01:00
• 25. 1. 2017
1

Everbuying.net přichází s další peckou. Tou se stal mobilní telefon Gemini 4G od společnosti Ulefone. Tyto telefony nabízejí slušný poměr ceny a výkonu, díky čemuž si získávají poměrně hodně zákazníků.

Ulefone Gemini 4G má displej o velikosti 5,5 palců a jeho rozlišení je fullHD. Rozhodně vás zaujme procesor MediaTek MTK6737, který má celkem čtyři jádra. Ta mají takt 1,5 GHz, což je pro operační systém Android vyhovující. Nebudete se muset bát ani zastaralého systému, protože na Gemini 4G běží nejnovější Android 6 Marshmallow.

Pro uživatele je připravena kapacita úložiště pro vaše fotografie v podobě 32 GB. Pokud by vám nestačilo ani tolik místa, pak si jej můžete rozšířit pomoci micro SD karet. Na zadní straně je umístěn fotoaparát s 13 MPx a hned pod ním 5MPx, který vám pomůže vytvářet dokonalejší snímky, jedná se o tzv. dual cam. Při otevření mnoha aplikací vám poslouží 3GB paměť RAM. Podporovány jsou dvě SIM karty naráz a české uživatele potěší přítomnost LTE v podobě 800 MHz pásma.

Pokud vás telefon zaujal, pak si jej můžete pořídit za cenu 3 700 Kč. Po zahájení prodeje bude cena navýšena. Taktéž je zde další akce pro jiná zařízení v tomto odkaze.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Pánové člověk fakt žasne co tu dokážete napsat za nesmyly.
Čtete to po sobě vůbec?
Já tedy nemám zájem o telefon s mnoha spokojenými zákazníky:-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim