reklama

Twitter začíná podporovat 360° živé přenosy

Twitter začíná podporovat 360° živé přenosy
2016-12-29T08:29:42+02:00
• 29. 12. 2016
1

Abyste dnes na sebe upozornili, musíte jít s dobou a představovat novinky i v oblastech, u kterých si zatím nikdo není jist, jestli mají nějakou širší budoucnost. Právě proto nyní přichází Twitter s podporou živých 360° přenosů.

Novinka je postavena na službě Periscope, která do této chvíle podporovala jen běžné živé přenosy. Samozřejmě je zde nutnost specifických 360° kamer, které musí být napojeny na mobilní telefon. To samozřejmě vyžaduje i vysokorychlostní připojení k internetu, což může být limitujícím faktorem.

Nedá se tak očekávat masivní rozšíření s ohledem na dostupnost vysokorychlostního internetu. Bude poměrně nákladné a technicky komplikované přinášet podobné živé přenosy z míst, kde bude hodně lidí využívat mobilní data.

Nové přenosy jsou přímo zakomponovány do aplikací Twitter a Periscope. Sledovat nové přenosy může kdokoliv, i na běžných webových stránkách. Jeden z prvních záznamů si můžete prohlédnout v příspěvku uživatele @Alexpettitt.

Prozatím je novinka omezena jen na vybrané partnery a není známo, kdy bude dostupná pro běžné uživatele. Omezujícím faktorem tak bude hardware a cena mobilního připojení.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Novotný

29. 12. 2016, 9:18
Android aplikace

to jedna z dvou veci ktera je potreba. A te druhe se asi nikdy nedockame a proto bude vzdy Twitter za FB …..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim