reklama

Novinka Need for Speed No Limits VR není nejlevnější

Novinka Need for Speed No Limits VR není nejlevnější
2016-12-16T07:50:19+01:00
• 16. 12. 2016

Možná jste si všimli, že spousta výrobců hardwaru a také vývojářů se tlačí do virtuální reality. Zatímco nejzarytější nadšenci si pořizují nové počítače a speciální brýle, tak v mobilním průmyslu postačí novější smartphone a speciální brýle. Do tohoto segmentu se více opřel i Google s Daydream, což je platforma vytvořená pro virtuální realitu.

Need for Speed No Limits VR

Prozatím jsme se mohli setkat s běžnějším obsahem v podobě nejrůznějších ukázek VR pro Daydream, případně i upravenou Youtube aplikací. Avšak nyní přichází na řadu i herní průmysl. Konkrétně došlo na uvedení hry Need for Speed No Limits VR.

Ač se nabízí jen jeden pohled ve hře, přímo ze sedadla řidiče, může se jednat o zajímavý herní zážitek, ke kterému potřebujete smartphone, nejlépe s vysokým rozlišením displeje. Ovládání bylo zjednodušeno pro herní ovladač k Daydream. Na hráče tak čeká jen možnost zatáčení, přidání plynu či aktivování zrychlení.

Když vezeme v potaz, že přímá podpora Daydream je jen u nejnovějších smartphonů, které nejsou levné, tak i tato hra odčerpá poměrně slušnou částku z účtu. EA si přímo řeklo o 409,99 Kč. Prozatím je hra omezená na některé země.

logo-app Need for Speed™ No Limits VR ELECTRONIC ARTS 409,99 Kč ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim