reklama

GizmoTab – dětský tablet s pořádnou výbavou

GizmoTab – dětský tablet s pořádnou výbavou
2016-12-05T13:30:45+02:00
• 5. 12. 2016

Pokud se poohlížíte po tabletu, který nechcete mít jen pro sebe a budete se o něj dělit s dětmi, tak novinka s názvem GizmoTab by mohla přijít vhod. Zařízení je zaměřeno nejen pro běžné uživatelé, ale svým vzhledem má co nabídnout spíše menšímu osazenstvu. Výrobce zvolil poměrně výkonnou výbavu, takže uspokojí obě strany. Nicméně vysoce nastavená prodejní cena může způsobit pomalejší rozšíření mezi uživatele.

gizmotab

Dopředu se postavil 8palcový IPS displej s rozlišením 1 920 x 1 200 pixelů (282 PPI), jemuž dodá výkon osmijádrový procesor Snapdragon 617 od Qualcommu po boku 3GB operační paměti RAM a interního úložiště o velikosti 16 GB. Dodávaný kryt vyrobený z gumy zajišťující zvýšenou odolnost lze ze zařízení oddělat. Případně jde dokoupit speciální stojánek, jehož součástí je také dotykové pero.

Dále mezi zbývající prvky výbavy patří 8megapixelový fotoaparát, přední 5megapixelová kamerka, systém Android ve verzi 6.0.1 Marshmallow nebo podpora sítí 4. generace. Tablet obsahuje dětský režim pro ratolesti ve věku 3 až 8 let, kde je rozděleno 300 vzdělávacích aplikací do 7 kategorií. Rodiče mají možnost sledovat aktivity dětí, nastavit dobu použitelnosti nebo režim zcela vypnout. Případní zájemci si mohou připravit 249,99 dolarů (tj. cca 6 339 Kč).

gizmotab-2 gizmotab-3

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim