reklama

Motorola Connect Coin – s chytrou mincí nic neztratíte

Motorola Connect Coin – s chytrou mincí nic neztratíte
2016-11-09T17:56:24+02:00
• 9. 11. 2016
1

Téměř dva roky od uvedení chytrého doplňku Keylink přichází společnost Motorola s jeho nástupcem. Ten opět bude plnit stejné funkce, akorát prošel modernizací a dostal novou tvář. U novinky nesoucí název Connect Coin by mohlo hodně uživatelů najít využití. Avšak v úvodu omezená dostupnost tomu nehraje příliš moc do karet. Původně americký producent nyní v rukou čínského Lenova s ním jako první zamíří k zákazníkům do Asie.

motorola-connect-coin-1

Chytrá mince využívá nízkoenergetický Bluetooth 4.0 a ve spojení s vyměnitelnou baterií dokonce udávají výdrž až jeden rok. Díky integrovanému GPS senzoru můžete například předejít ztrátě svého telefonu nebo klíčům od auta. Abyste předešli zbytečným výstrahám, tak v doprovodné aplikaci (pro Android/iOS) si nejprve musíte nastavit takzvanou bezpečnou zónu. Ta se bohužel neobejde bez WiFi připojení, takže jste vázání na domácnost či kancelář.

Z toho vyplývá, že po vašem odchodu a odpojení od WiFi vám přijde upozornění, zda jste na něco nezapomněli. Dále přítomné tlačítko dovoluje na dálku ovládat fotoaparát, což vyzdvihují u pořizování selfie snímků nebo přepínání skladeb při poslechu hudby. V případě nebezpečí je k dispozici SOS tlačítko, které pošle aktuální polohu rodině či přátelům. Motorola Connect se objeví v různých barvách a do konce tohoto roku chtějí rozšířit dostupnost po celém světě.

motorola-connect-coin-2 motorola-connect-coin-3 motorola-connect-coin-4

Zdroj: techdroider.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Všechny funkce se mi dost líběj.

Měla bych dotaz na to SOS tlačítko. Dalo by se integrovat k tomuhle? https://pomocvnebezpeci.cz/jak-to-funguje-new

byla by to taková super situace, že bych si nemusela kupovat to od nich. Tohle má víc funkcí :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim