reklama

Motorola Connect Coin – s chytrou mincí nic neztratíte

Motorola Connect Coin – s chytrou mincí nic neztratíte
2016-11-09T17:56:24+02:00
• 9. 11. 2016
1

Téměř dva roky od uvedení chytrého doplňku Keylink přichází společnost Motorola s jeho nástupcem. Ten opět bude plnit stejné funkce, akorát prošel modernizací a dostal novou tvář. U novinky nesoucí název Connect Coin by mohlo hodně uživatelů najít využití. Avšak v úvodu omezená dostupnost tomu nehraje příliš moc do karet. Původně americký producent nyní v rukou čínského Lenova s ním jako první zamíří k zákazníkům do Asie.

motorola-connect-coin-1

Chytrá mince využívá nízkoenergetický Bluetooth 4.0 a ve spojení s vyměnitelnou baterií dokonce udávají výdrž až jeden rok. Díky integrovanému GPS senzoru můžete například předejít ztrátě svého telefonu nebo klíčům od auta. Abyste předešli zbytečným výstrahám, tak v doprovodné aplikaci (pro Android/iOS) si nejprve musíte nastavit takzvanou bezpečnou zónu. Ta se bohužel neobejde bez WiFi připojení, takže jste vázání na domácnost či kancelář.

Z toho vyplývá, že po vašem odchodu a odpojení od WiFi vám přijde upozornění, zda jste na něco nezapomněli. Dále přítomné tlačítko dovoluje na dálku ovládat fotoaparát, což vyzdvihují u pořizování selfie snímků nebo přepínání skladeb při poslechu hudby. V případě nebezpečí je k dispozici SOS tlačítko, které pošle aktuální polohu rodině či přátelům. Motorola Connect se objeví v různých barvách a do konce tohoto roku chtějí rozšířit dostupnost po celém světě.

motorola-connect-coin-2 motorola-connect-coin-3 motorola-connect-coin-4

Zdroj: techdroider.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Všechny funkce se mi dost líběj.

Měla bych dotaz na to SOS tlačítko. Dalo by se integrovat k tomuhle? https://pomocvnebezpeci.cz/jak-to-funguje-new

byla by to taková super situace, že bych si nemusela kupovat to od nich. Tohle má víc funkcí :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim