reklama

Leagoo Venture 1 vs Vertu Aster T sponzorovaný článek

Leagoo Venture 1 vs Vertu Aster T [sponzorovaný článek]
2016-11-03T13:30:23+02:00
• 3. 11. 2016

Společnost Vertu snad ani není nutné představovat. Její extravagantní a především drahé telefony z luxusních materiálů zná každý správný nadšenec do mobilních telefonů. Nedávno se čínské Leagoo rozhodlo ukázat, že podobný telefon lze udělat i za mnohem nižší cenu, daní za vynaloženou sumu je však absence drahých šperků a kamenů. Přesto si Leagoo myslí, že telefony Venture 1 a Vertu Aster T jsou srovnatelné a níže jsou zmíněné důvody.

Oba telefony mají konstrukci potaženou pravou prémiovou kůží. Oba podporují sítě LTE a oba nabízí odlišný požitek než klasické telefony, a to právě díky estetice a zvláštnímu designu. Ale právě díky odlišné kvalitě použitých materiálů je Vertu tak drahé.

leagoo_2

Specifikacemi přitom ani jeden z telefonů nespadá do nejvyšší třídy. Vertu Aster T nabízí 4,7″ displej s FullHD rozlišením, čtyřjádrový 2,3GHz procesor, 2 GB RAM, 64GB úložiště, 13MPx fotoaparát, přední 2,1MPx kamerku a běží na Androidu 5.1.

Leagoo Venture 1 má 5″ HD displej a je poháněn osmijádrovým MediaTekem MT6753 taktovaným na 1,3 GHz. Má rovnou 3 GB RAM, 16GB úložiště a lze jej rozšířit ještě o 128 GB. Na zádech máme 13MPx fotoaparát od Sony a vpředu 8MPx kamerku od téhož výrobce. Samozřejmě zde nechybí senzor otisků prstů, který však u Vertu nenalezneme. Leagoo nabízí navíc ještě rychlé dobíjení a baterii o kapacitě 3000 mAh, oproti 2275 mAh u Vertu. Leagoo také zmiňuje, že oba telefony sice běží na Androidu 5.1, ale Venture 1 má výhodu díky nástavbě Leagoo OS 1.0, která je vyladěná k lepšímu uživatelskému zážitku.

leagoo_1

Navíc systém od Leagoo umožňuje díky specializovaným funkcím oddělit pracovní věci od soukromých, takže je vše v bezpečí a o svá data se nemusíte obávat. Telefon má zabezpečenou část úložiště, do které ukládá a šifruje citlivé soubory, což se občas může hodit.

Pokud hledáte smartphone typu Vertu a nemáte přebytečné tisíce, pak je Leagoo Venture 1 velmi vhodnou volbou. Zakoupit jej lze na této stránce, případně pokud se o něm chcete dozvědět více, navštivte web výrobce.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim