reklama

Hudba Google Play bude chytřejší apk

Hudba Google Play bude chytřejší [apk]
2016-11-14T19:33:23+01:00
• 14. 11. 2016

Zdroj: Google

1

Zdá se, že v současnosti je v Googlu personalizace obsahu hlavním tématem. Nedávná aktualizace aplikace Kiosek Play přinesla doporučené články na základě zájmů daného uživatele, stejně jako třeba Google Now. Podobnou možnost nyní začne nabízet i oblíbená služba Hudba Google Play, která mimo jiné prošla také kompletní změnou designu.

Jak uvádí Elias Roman, hlavní produktový manažer – služba pro streamování hudby bude chytřejší, snadněji použitelná a mnohem více nápomocná. Nově totiž pomocí strojového učení zjistí, jaká muzika se uživateli líbí, a následně „přimíchá“ další faktory, jako je poloha, aktivita nebo počasí. V rámci těchto okolností nabídne vybrané playlisty s doporučenými skladbami ať jste kdekoliv a děláte cokoliv – od relaxování v gauči až po trénink v posilovně.

Google Play Music dotekomanie.cz

Nová verze aplikace Hudba Google Play přinesla změnu vzhledu pro platformy Android a iOS, nejedná se však o nic velkého. Kromě nové hlavní obrazovky, jež obsahuje výše zmiňované doporučené seznamy skladeb, se jinde nový design neprojevil. Obměna je znatelnější pouze ve webovém rozhraní této služby.

Pro předplatitele bylo přichystáno vylepšení v podobně offline režimu na základě nedávno poslouchaných písniček. Aktualizace bude dostupná ve všech 62 zemích během několika dní.

logo-app Hudba Google Play Google Inc. Zdarma ANDROID

Aktualizováno:

Před malou chvíli se objevil instalační APK soubor aktualizované aplikace Hudba Google Play. Konkrétně se jedná o verzi 7.0. Pokud tedy nechcete čekat na běžnou aktualizaci skrze Obchod Play, můžete stahovat ze stránek APKMirror (instalujete na vlastní riziko).

Zdroj: blog.google

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

GONGY Game

15. 11. 2016, 7:56
Android aplikace

super už jse těším

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim