reklama

Google obchod ukáže žebříčky nejžádanějších filmů, hudby a knih

Google obchod ukáže žebříčky nejžádanějších filmů, hudby a knih
2016-11-09T07:50:36+02:00
• 9. 11. 2016

Google přidá do Play Store seznam nejžádanějších hudebních, filmových a knižních novinek. Novinka byla už delší dobu přítomná u aplikací, v podobě žebříčku různých nejstahovanějších her, buď již zdarma či placených.

google_play_logo_2015

Tradiční žebříček, nic nového

Google přidal do svého obchodu s aplikacemi žebříčky nejžádanějších produktů. Novinka nazvaná „trending“ se týká třech zbylých kategorií – filmy, hudba a knihy. Novinky se budou týkat jak nových, tak i zajímavých umělců, písniček, filmů, autorů a dalších tvůrců.

Navíc po rozkliknutí žhavých novinek uvidíte podrobnější informace o daném produktu, například v podobě recenze. Celá nová sekce je graficky odlišná od jiných kategorizací produktů. K nám do Česka však novinka ještě nedorazila. Budeme muset ještě nějakou dobu počkat na aktualizace Play Store. Stejně tak v ČR jsou vždy opožděné premiéry filmů, které jsou již v zahraničí dávno zakoupitelné na Play Store.

Novinka je zatím dostupná na sytému Android 7.1.1, čili pouze pro majitele Nexus 6P a Google Pixel. Pomalu se však novinka dostává i na další verze systému.

 trendfy drstr

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat