reklama

Vernee Mars nabízí inovativní způsob odemčení telefonu sponzorovaný článek

Vernee Mars nabízí inovativní způsob odemčení telefonu [sponzorovaný článek]
2016-10-04T09:14:25+01:00
• 4. 10. 2016

V dnešní době patří senzor otisků prstů v podstatě k samozřejmosti a nalezneme jej ve všech cenových kategoriích telefonů, i u těch úplně nejlevnějších. Dle nedávného průzkumu lidé odemykají svůj telefon v průměru 80krát denně, což je celkem hodně a čtečka otisků odemykání znatelně usnadnila, oproti zadávání PIN kódu je to zcela jistě rychlejší.

553_finger

Smartphony lze pomyslně rozdělit na dvě kategorie – ty se senzorem otisků vpředu pod displejem, nebo vzadu na střední části. Lidem ve Vernee nepřišlo dostatečně dobré ani jedno z těchto řešení, a tak umístili čtečku do bočního tlačítka, tak jako tomu bylo u několika modelů od Sony.

Většina lidí je zvyklá pro odemčení telefonu mačkat boční tlačítko, takže těmto lidem jde Vernee vstříc a usazením čtečky do tohoto tlačítka je docíleno ještě intuitivnějšího použití, jelikož jde o místo, kam by i bez čtečky mířil palec každého uživatele.

qq%e2%95%90%e2%95%9dac20160927162527

Nejnovější model, Vernee Mars, právě takovýmto řešením disponuje. Ve videu níže Vernee ukazuje, jaké výhody má boční čtečka oproti jiným řešením. Jen pro připomenutí dodáváme, že Vernee Mars disponuje osmijádrovým procesorem Helio P10, 4 GB paměti RAM, 13MPx fotoaparátem od Sony a 5,5palcovým FullHD displejem. Cena činí 249 dolarů a v předprodeji lze telefon sehnat za 229 dolarů.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim