reklama

GDG DevFest Pilsen 2016 se blíží

GDG DevFest Pilsen 2016 se blíží
2016-10-16T08:00:22+01:00
• 16. 10. 2016

Rok utekl jako voda a ještě vzpomínáme na nezapomenutelný vývojářský festival DevFest v Ostravě. Připomenout si jedinečnou atmosféru můžete také díky speciálnímu dílu Na Dotek, věnovanému právě této tradiční akci, jež probíhá po celém světě.

Český DevFest zaslouženě patří mezi ty největší, a jelikož se blíží konec roku, nastává čas odhalit letošní plány. Bude opět unikátní a zavítá do Plzně, města známého chutným pivem a těžkým průmyslem. GDG DevFest Pilsen 2016, jak zní celý oficiální název, bude probíhat ne jeden nebo dva dny, ale tři dny, což je první zásadní novinka.

social_cover_logo_center

Zahájení proběhne v pátek 4.11. 2016 pořádnou párty, kde budete moci potkat jak samotné pořadatele, tak další návštěvníky a přednášející. Prostory DEPO2015 jsou naprosto ideální pro konání takové události roku, která nenechá žádného vývojáře chladným. Do neděle 6. 11. 2016 budete mít spoustu času prozkoumat všechna zákoutí této zrekonstruované oblasti.

map

Pořádání se chopila místní vývojářská skupina GDG Plzeň a celkově pomáhá početná komunita z organizace Google User Groups. Ta působí napříč celou Českou republikou, má spoustu zkušených organizátorů a schopných lidí, tudíž o skvělou atmosféru je každopádně postaráno.

Organizační tým

teamCo je tedy v plánu? Ambice DevFest týmu posunují laťku zase o kus výše, přičemž se do tří dnů rozprostře přes 40 přednášek a 6 workshopů těch nejlepších expertů na oblasti Backend a Frontend, internet věcí, strojové učení nebo byznys a inovace. Samá aktuální a palčivá témata, která hýbou světem informačních technologií.

temata

Samozřejmě nelze tuto největší Google-tech konferenci v České republice uskutečnit bez velké podpory partnerů. Generálním partnerem je i pro letošní rok společnost Google a mezi další partnery patří AIMTEC, EURO SOFTWARE, Netmail.eu nebo eMan. Jsme také rádi, že Dotekománie opět figuruje jako hlavní mediální partner. Pokud máte zájem se podílet na této akci, můžete si projít dokumenty dostupné na oficiálním webu DevFest.cz.

Registrace jsou spuštěny a místa rychle ubývají, proto doporučujeme dlouho neváhat a zakoupit lístky, které můžete do neděle získat za zvýhodněnou cenu. Tím získáte nejen přístup na všechny přednášky a workshopy, ale také přístup na párty a občerstvení během všech dnů. Studenti mohou využít speciální slevu a získat vstupenku za 299 Kč. Od pondělí bude cena lístků navýšena z 399 na 599 Kč. Dlouho tedy neotálejte.

Pokud nechcete přijít o poslední novinky, sledujte dění na sociálních sítích Facebook, Google+, Twitter a nezapomeňte použít hashtag #DevFestCZ

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim